پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۴:۲۶:۵۴
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

برگزاری نخستین جلسه شورای نظارت بر نامگذاری شهرستان کاشان

      نخستین جلسه شورای نظارت بر نامگذاری شهرستان کاشان در سال جاری روز چهارشنبه به ریاست دکتر محمد شریف زارعی، سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کاشان در محل فرمانداری برگزار شد. بررسی مکاتبات حوزه نامگذاری و همچنین مصوبات شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان در زمینه نامگذاری یا تغییر نام معابر و اماکن محدوه شهری در […]

 

 

 

نخستین جلسه شورای نظارت بر نامگذاری شهرستان کاشان در سال جاری روز چهارشنبه به ریاست دکتر محمد شریف زارعی، سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کاشان در محل فرمانداری برگزار شد.

بررسی مکاتبات حوزه نامگذاری و همچنین مصوبات شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان در زمینه نامگذاری یا تغییر نام معابر و اماکن محدوه شهری در دستور کار این نوبت از این نشست قرار داشت.

این شورا بر اساس دستورالعمل آجرایی آیین نامه نظارت بر نامگذاری شهرها، خیابان ها و اماکن و موسسات عمومی به ریاست فرماندار و عضویت نماینده معاونت عمرانی به عنوان دبیر، رییس شورای اسلامی شهرستان، شهردار مرکز شهرستان، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، یک نفر از فرهیختگان در زمینه فرهنگ و ادب فارسی به انتخاب شورای فرهنگ عمومی و یک نفر از صاحب نظران امور دینی به پیشنهاد سازمان تبلیغات اسلامی و تصویب شورای فرهنگ عمومی تشکیل می‌شود.

نظارت بر اجرایی شدن ضوابط و معیارهای آیین نامه نامگذاری و ایجاد بانک آمار و اطلاعات و تحلیل و ارزیابی آن از جمله وظایف این شورا می باشد.

 

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در اولین دوشنبه از آذر ماه ۱۴۰۲، ۲۷ نفر از مردم شهرستان با دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله کودکان اتیسم، اشتغال در صنایع، مشکلات بخش برزک، […]

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در آخرین دوشنبه از آبان ماه ۱۴۰۲، ۳۴ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات کشتارگاه، اشتغال در صنایع، معیشت، تسهیلات، مباحث امور […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =