پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۰۳:۱۴
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

جلسه تامین زیرساخت های منطقه ویژه اقتصادی کاشان برگزار شد

      به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه تامین زیرساخت ها و خدمات منطقه ویژه اقتصادی به ریاست دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری و رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان کاشان و با حضور جواد نائینی نماینده ویژه رئیس مجلس در حوزه انتخابیه کاشان و آران و […]

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه تامین زیرساخت ها و خدمات منطقه ویژه اقتصادی به ریاست دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری و رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان کاشان و با حضور جواد نائینی نماینده ویژه رئیس مجلس در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل و مدیران برخی دستگاه های اجرایی و خدماتی برگزار شد.

در این جلسه درخصوص حل مباحث مخابراتی مقرر شد از آنجایی که مقدمات فیبرنوری برای این منطقه آماده شده است اداره مخابرات نسبت به برگزاری مناقصه و تعیین پیمانکار اقدام و عملیات اجرایی آنرا آغاز نماید.

در خصوص تامین برق، مقرر شد شرکت برق منطقه ای با تامین ۴۰ مگاوات برق برای منطقه ویژه اقتصادی و ایجاد پست ۶۳ کیلوات اقدام لازم را اجرایی کند.

در زمینه مباحث تامین گاز نیز مقرر شد در فاز اول طبق قرارداد قبلی تا سطح ۱۰ هزار مترمکعب در ثانیه برای این منطقه تامین گردد.

و در آخر نیز در خصوص مباحث راه نیز مقرر شد مطالعات تقاطع و دسترسی به جاده قم انجام و مجوزهای لازم از سوی اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای استان اصفهان به این منظور صادر شود.

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در اولین دوشنبه از آذر ماه ۱۴۰۲، ۲۷ نفر از مردم شهرستان با دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله کودکان اتیسم، اشتغال در صنایع، مشکلات بخش برزک، […]

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در آخرین دوشنبه از آبان ماه ۱۴۰۲، ۳۴ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات کشتارگاه، اشتغال در صنایع، معیشت، تسهیلات، مباحث امور […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − نه =