پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۳:۴۹:۰۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان مطرح کرد رفع دغدغه های پیش روی تولید اولویت نخست فرمانداری است

    سرپرست فرمانداری ویژه کاشان گفت: یکی از مهمترین برنامه های کارگروه تسهیل و رفع موانع شهرستان کاشان رفع دغدغه های پیش روی تولید با هدف تحقق شعار سال مقام معظم رهبری است.   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی با بیان اینکه کارگروه تسهیل و رفع موانع […]

 

 

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان گفت: یکی از مهمترین برنامه های کارگروه تسهیل و رفع موانع شهرستان کاشان رفع دغدغه های پیش روی تولید با هدف تحقق شعار سال مقام معظم رهبری است.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی با بیان اینکه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان کاشان به منظور کمک و حذف مشکلات احتمالی در مسیر تولید است تاکیدکرد: تمامی افرادی که طی سال‌های گذشته در شهرک های صنعتی زمین برای تولید تملک کرده اند ولی اقدامی در جهت راه اندازی مجموعه و تولید انجام نداده اند با هماهنگی استانداری خلع ید می شوند.

 

وی افزود: متقاضیان زیادی براساس درخواست هایی که داشتند زمین هایی از شرکت شهرک های صنعتی تحویل گرفته اند و با وجود طی شدن زمان زیاد از عمل به تعهدات خود سر باز می زنند.

 

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان موضوع تامین آب شرب شهرک صنعتی قمصر با توجه به قول مساعد آبفای کاشان را یادآور شد و افزود: با توجه به قرارداد تامین آب شرب منطقه صنعتی قمصر سال که گذشته به امضا شرکت آب و فاضلاب کاشان رسیده و قرار شد تا بهمن ماه سال جاری بهره برداری خط آب شهرک انجام شود.

 

زارعی با بیان اینکه دولت تعهداتی در ارتباط با فراهم آوردن زیرساخت های اشتغال جوانان جویای کار داده و سهم منطقه استان اصفهان هم حدود ۸ هزار نفر است تاکیدکرد: در این خصوص هیچ کوتاهی از هر مدیر و یا مجموعه دولتی پذیرفته نخواهد بود و همگان می بایست برای تحقق تعهد دولت محترم تلاش کنند.

 

وی تصریح کرد:بحث برق شهرک صنعتی قمصر هم جز مواردی است که فرمانداری کاشان برای اجرای آن تلاش دارد و شرکت برق منطقه ای موظف به واگذاری انشعابات برق و  تامین روشنایی عمومی معابر است.

 

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کاشان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور مدیران اجرایی و اعضا کارگروه و به دعوت هیات امنا شهرک صنعتی قمصر برگزار شد بر حمایت فرمانداری و سایر نهاد دولتی مبنی بر حمایت از تولید تاکید کرد و خاطر نشان کرد: همزمان با شروع دولت جدید و تحقق شعار رهبری می بایست صاحبان صنایع هم در راستای افزایش تولید همکاری همدلانه ای با دولت داشته باشند تا مشمول خلع ید و باز پس‌گیری زمین های تحویلی دولتی نشوند.

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در اولین دوشنبه از آذر ماه ۱۴۰۲، ۲۷ نفر از مردم شهرستان با دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله کودکان اتیسم، اشتغال در صنایع، مشکلات بخش برزک، […]

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در آخرین دوشنبه از آبان ماه ۱۴۰۲، ۳۴ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات کشتارگاه، اشتغال در صنایع، معیشت، تسهیلات، مباحث امور […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 1 =