پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۱۸:۰۱
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

گزارش تصویری بازدید میدانی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان و نماینده ویژه رئیس مجلس از منطقه خیابان کارگر

    به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی به همراه جواد نائینی نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل به صورت میدانی از  منطقه خیابان کارگر بازدید نمودند. در این برنامه سرپرست فرمانداری ویژه کاشان و نماینده ویژه رئیس مجلس از […]

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی به همراه جواد نائینی نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل به صورت میدانی از  منطقه خیابان کارگر بازدید نمودند.

در این برنامه سرپرست فرمانداری ویژه کاشان و نماینده ویژه رئیس مجلس از بوستان بهاران، ساخت و سازهای غیرمجاز، محوطه مدارس، وضعیت معابر، پل و پروژه عمرانی، محوطه بازار مهستان مورد بررسی قرار داد.

گفتنی است بازدید میدانی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان و نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی با همراهی امام جماعت و جمعی از اهالی این منطقه از نقاط مختلف منطقه خیابان کارگر در عصر روز شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ صورت گرفت.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در اولین دوشنبه از آذر ماه ۱۴۰۲، ۲۷ نفر از مردم شهرستان با دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله کودکان اتیسم، اشتغال در صنایع، مشکلات بخش برزک، […]

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 19 =