شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
۱۶:۳۳:۲۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: حذف ارز ترجیجی به نفع مردم و با هدف کوتاه شدن دست رانت خواران انجام شد

    محمدشریف زارعی در سخنرانی خود در نمازجمعه کاشان اظهار داشت: از مردم عزیز درخواست دارم در خرید خود عجله نکنند چراکه به هیچ عنوان کمبود ارزاق در شهرستان نداریم و مشکلی هم برای تامین مایحتاج اساسی شهروندان وجود ندارد. وی اضافه کرد: اقلام مورد نیاز در انبارها موجود بوده و در حال توزیع […]

 

 

محمدشریف زارعی در سخنرانی خود در نمازجمعه کاشان اظهار داشت: از مردم عزیز درخواست دارم در خرید خود عجله نکنند چراکه به هیچ عنوان کمبود ارزاق در شهرستان نداریم و مشکلی هم برای تامین مایحتاج اساسی شهروندان وجود ندارد.

وی اضافه کرد: اقلام مورد نیاز در انبارها موجود بوده و در حال توزیع در بین مردم و فروشگاه های زنجیره ای شهرستان است.

سرپرست فرمانداری و رئیس قرارگاه عدالت شهرستان کاشان در خصوص حذف ارز ترجیحی بیان داشت: حذف ارز ترجیحی به نفع مردم و با هدف کوتاه شدن دست رانت خواران انجام شد که همین موضوع موجب شده فعالیت ها و تخریب های معاندین در شبکه های مجازی و رسانه ای بیگانه بر علیه دولت انجام شود.

زارعی ابراز امیدواری کرد که این طرح  با کمک مردم به خوبی و به صورت کامل اجرایی شود و شهروندان از نتایج مفید آن بهره مند می‌گردند.

وی در ادامه تصریح کرد: بسیاری از اقتصاددانان صاحب نظر کشور بر این باور هستندکه این اقدام دولت باید اجرایی می‌شد و تنها دولتی که شجاعت داشته و به مردم قول داده است و به قول خود نیز عمل می کند دولت آقای رئیسی است چرا که  دولت‌های قبل جرات و شهامت اجرای این طرح را نداشته اند.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان و رئیس کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان کاشان تاکید کرد: در ستاد تنظیم بازار با همراهی تمامی دستگاه ها، تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا بازار شهرستان دچار مشکل نشود و تمامی ارزاق مورد نیاز مردم با قیمت مصوب دولت در بازار توزیع شود.

زارعی در پایان گفت: نتیجه آزادسازی ارز ترجیحی در ماه های آینده به صورت ملموس در جامعه نمایان می شود و مردم از فواید این طرح به صورت کامل بهره مند می شوند.

 

مطالب مشابه

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ نشست بررسی و رفع مشکلات زندان جدید منطقه کاشان با حضور دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان، سیروس امینی معاون مدیرکل زندان های استان اصفهان، محسن تاج افروز رئیس دادگستری، معاونین فرمانداری، جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان در محل دفتر […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان؛ بنا بر تصویب نامه هیأت وزیران، به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ساعات آغاز به کار و خاتمه تمامی دستگاه‌های اجرایی (موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری) و بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی از پانزدهم خرداد ماه تا پانزدهم شهریور ماه، […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

#گزارش_ویدیویی   رهاسازی ۷ قطعه کبک در دامان طبیعت برزک   به مناسبت روز ملی محیط بان، فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه امام جمعه، بخشدار برزک، رئیس اداره محیط زیست و جمعی از محیط بانان، ۷ قطعه کبک که از دست شکارچیان غیرمجاز کشف گردیده بود در دامان طبیعت بخش برزک رهاسازی شدند.   […]

۱۱ خرداد ۱۴۰۲

محمدشریف زارعی گفت: زائران کاشانی با ۲۷ دستگاه اتوبوس که توسط فرمانداری و بخشداری ها و برخی شرکت های خصوصی تامین شده از نقاط مختلف شهرستان عازم بارگاه ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) می‌شوند.

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + سه =