شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۳:۲۱:۲۶
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: حذف ارز ترجیجی به نفع مردم و با هدف کوتاه شدن دست رانت خواران انجام شد

    محمدشریف زارعی در سخنرانی خود در نمازجمعه کاشان اظهار داشت: از مردم عزیز درخواست دارم در خرید خود عجله نکنند چراکه به هیچ عنوان کمبود ارزاق در شهرستان نداریم و مشکلی هم برای تامین مایحتاج اساسی شهروندان وجود ندارد. وی اضافه کرد: اقلام مورد نیاز در انبارها موجود بوده و در حال توزیع […]

 

 

محمدشریف زارعی در سخنرانی خود در نمازجمعه کاشان اظهار داشت: از مردم عزیز درخواست دارم در خرید خود عجله نکنند چراکه به هیچ عنوان کمبود ارزاق در شهرستان نداریم و مشکلی هم برای تامین مایحتاج اساسی شهروندان وجود ندارد.

وی اضافه کرد: اقلام مورد نیاز در انبارها موجود بوده و در حال توزیع در بین مردم و فروشگاه های زنجیره ای شهرستان است.

سرپرست فرمانداری و رئیس قرارگاه عدالت شهرستان کاشان در خصوص حذف ارز ترجیحی بیان داشت: حذف ارز ترجیحی به نفع مردم و با هدف کوتاه شدن دست رانت خواران انجام شد که همین موضوع موجب شده فعالیت ها و تخریب های معاندین در شبکه های مجازی و رسانه ای بیگانه بر علیه دولت انجام شود.

زارعی ابراز امیدواری کرد که این طرح  با کمک مردم به خوبی و به صورت کامل اجرایی شود و شهروندان از نتایج مفید آن بهره مند می‌گردند.

وی در ادامه تصریح کرد: بسیاری از اقتصاددانان صاحب نظر کشور بر این باور هستندکه این اقدام دولت باید اجرایی می‌شد و تنها دولتی که شجاعت داشته و به مردم قول داده است و به قول خود نیز عمل می کند دولت آقای رئیسی است چرا که  دولت‌های قبل جرات و شهامت اجرای این طرح را نداشته اند.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان و رئیس کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان کاشان تاکید کرد: در ستاد تنظیم بازار با همراهی تمامی دستگاه ها، تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا بازار شهرستان دچار مشکل نشود و تمامی ارزاق مورد نیاز مردم با قیمت مصوب دولت در بازار توزیع شود.

زارعی در پایان گفت: نتیجه آزادسازی ارز ترجیحی در ماه های آینده به صورت ملموس در جامعه نمایان می شود و مردم از فواید این طرح به صورت کامل بهره مند می شوند.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در اولین دوشنبه از آذر ماه ۱۴۰۲، ۲۷ نفر از مردم شهرستان با دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله کودکان اتیسم، اشتغال در صنایع، مشکلات بخش برزک، […]

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در آخرین دوشنبه از آبان ماه ۱۴۰۲، ۳۴ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات کشتارگاه، اشتغال در صنایع، معیشت، تسهیلات، مباحث امور […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − چهار =