یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
۰۱:۱۸:۳۷
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: مهمترین سرمایه مجموعه هلال احمر پشتوانه مردمی آن است

    رئیس و پرسنل جمعیت هلال احمر کاشان با حضور در فرمانداری با  سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کاشان  دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در این دیدار گفت: حوزه خدمات و فعالیت جمعیت هلال احمر کشور در ایران و یا خارج از مرزهای کشور عام المنفعه و […]

 

 

رئیس و پرسنل جمعیت هلال احمر کاشان با حضور در فرمانداری با  سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کاشان  دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در این دیدار گفت: حوزه خدمات و فعالیت جمعیت هلال احمر کشور در ایران و یا خارج از مرزهای کشور عام المنفعه و سرشار احساسات انسانی است و آنچه همواره این سازمان به دنبال آن در سرتاسر جهان است تحقق شعار محبت و دوستی میان تمامی انسان هاست.

وی افزود: هرچندتمامی نیروهای شاغل و مردمی در هلال احمر در قبال سختی‌ها و مشقاتی که طی ایام سال جهت  همراهی به انسان هایی که ندای کمک سر داده اند پاداشی دریافت نمی‌کنند ولی آنچه برای همیشه ماندگار است معامله‌ایی است که با خداوند بزرگ انجام داده اند.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان حلاوت و شیرینی حاصل از رضایتمندی و آرامش در راه ماندگان را برای نیروی‌های هلال احمر وصف ناشدنی دانست که قابل معاوضه با بهترین مادیات نمی باشد، تاکیدکرد: خدمت عزیزان هلال احمر مشابه رزمندگان خط مقدم جهاد با دشمن است که در ازای هیچ مزدی حاضرند جان خود راهم نثار دفاع از کشور کنند‌.

زارعی با اشاره به اینکه بسیاری از افراد که در هلال احمر عضو بوده ودرهنگام بروز حوادث پیش بینی نشده مانند سیل و زلزله آماده خدمت به مردم به شکل کاملا داوطلبانه  هستند، خاطر نشان کرد: پس از دوران دفاع مقدس آنچه دوباره تصویر رشادت‌ها و فداکاری‌های دوستان هلال احمر را برای همه زنده کرد ایام شیوع کرونا بود و هلال احمر جز اولین‌های حاضر در صحنه مبارزه با ویروس و امداد به هم وطنان بود.

 وی در این دیدار بر آمادگی هرچه بیشتر جمعیت هلال احمر برای بحران‌های احتمالی در تمامی فصول سال و افزایش پایگاه های جاده ایی با هدف امداد رسانی بهتر و بیشتر در کاشان تاکید کرد و گفت: مهمترین سرمایه مجموعه غیردولتی هلال احمر پشتوانه مردم بزرگ منشی که در تمام صحنه های کمک به هم نوع پیش قدم هستند.

زارعی ضمن اشاره به  عشق درونی نیروهای هلال احمر و وظیفه ذاتی آنها را که تسکین آلام افرادی است که ممکن است سر صحنه تصادف داغدار شوند یادآور شد: نیروهای جهادگر و محبوب هلال احمر تلاش می‌کنند حسب وظیفه قانونی خود با ارائه آموزش های مختلف مانند احیاء و یا اطفاء حریق مردم را ترغیب به مراقبت از خود و اعضای خانواده خود کرده تا از روحیه بهتری برای مواجهه با حوادث ناگواری باشند.

وی با بیان اینکه بهترین نیروهای مردمی پس از بسیج در سازمان جمعیت هلال احمر شهرستان کاشان و به شکل کاملا داوطلبانه حضور دارند اظهار کرد:یکی  از وظایف اصلی هلال احمر آمادگی در برابر سوانح و امدادرسانی در حوادث پیش بینی نشده است و این نهاد مردمی دارای کارنامه و سبقه درخشانی در این حوزه است.

 وی با بر تأکید بر اهمیت امداد و نجات جاده‌ای در محورهای مواصلاتی شهرستان گفت: باتوجه به طولانی بودن مسیرهای مواصلاتی با شهرستان‌های همجوار، ایجاد پایگاه امداد و نجات در محورهای اصلی شهرستان ضروری است.

مطالب مشابه

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ نشست بررسی و رفع مشکلات زندان جدید منطقه کاشان با حضور دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان، سیروس امینی معاون مدیرکل زندان های استان اصفهان، محسن تاج افروز رئیس دادگستری، معاونین فرمانداری، جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان در محل دفتر […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان؛ بنا بر تصویب نامه هیأت وزیران، به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ساعات آغاز به کار و خاتمه تمامی دستگاه‌های اجرایی (موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری) و بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی از پانزدهم خرداد ماه تا پانزدهم شهریور ماه، […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

#گزارش_ویدیویی   رهاسازی ۷ قطعه کبک در دامان طبیعت برزک   به مناسبت روز ملی محیط بان، فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه امام جمعه، بخشدار برزک، رئیس اداره محیط زیست و جمعی از محیط بانان، ۷ قطعه کبک که از دست شکارچیان غیرمجاز کشف گردیده بود در دامان طبیعت بخش برزک رهاسازی شدند.   […]

۱۱ خرداد ۱۴۰۲

محمدشریف زارعی گفت: زائران کاشانی با ۲۷ دستگاه اتوبوس که توسط فرمانداری و بخشداری ها و برخی شرکت های خصوصی تامین شده از نقاط مختلف شهرستان عازم بارگاه ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) می‌شوند.

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − نه =