پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۱۸:۴۲
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

دیدار چهره به چهره مردم با سرپرست فرمانداری ویژه کاشان

    به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ در سومین دوشنبه از اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ شهروندان کاشانی با مراجعه به دفتر فرماندار با دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان و معاونین فرمانداری به صورت مستقیم دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از ملاقات های مردمی، تعداد ۳۶ نفر از شهروندان به صورت […]

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ در سومین دوشنبه از اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ شهروندان کاشانی با مراجعه به دفتر فرماندار با دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان و معاونین فرمانداری به صورت مستقیم دیدار و گفتگو نمودند.

در این برنامه از ملاقات های مردمی، تعداد ۳۶ نفر از شهروندان به صورت چهره به چهره توانستند مشکلات و مسائل خود را با سرپرست فرمانداری مطرح نمایند و دکتر زارعی دستورات لازم در خصوص رسیدگی و حل مشکلات مطرح شده را به صورت شفاهی و کتبی صادر نمود.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در اولین دوشنبه از آذر ماه ۱۴۰۲، ۲۷ نفر از مردم شهرستان با دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله کودکان اتیسم، اشتغال در صنایع، مشکلات بخش برزک، […]

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − چهار =