پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۳۳:۵۴
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سیلاب در شهرهای کاشان خسارتی به همراه نداشت

سرپرست فرمانداری کاشان گفت: بارش‌های شنبه شب در شهرهای کوهستانی سبب وقوع سیلاب و آب‌گرفتگی شد و خوشبختانه تلفات جانی ومالی در پی نداشته است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری کاشان محمدشریف زارعی با اشاره به بارش‌های اخیر در شهرهای حاشیه کوهستان و وقوع سیلاب در سطح این شهرها ، اظهار داشت: بارش‌های اخیر سبب […]

سرپرست فرمانداری کاشان گفت: بارش‌های شنبه شب در شهرهای کوهستانی سبب وقوع سیلاب و آب‌گرفتگی شد و خوشبختانه تلفات جانی ومالی در پی نداشته است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کاشان محمدشریف زارعی با اشاره به بارش‌های اخیر در شهرهای حاشیه کوهستان و وقوع سیلاب در سطح این شهرها ، اظهار داشت: بارش‌های اخیر سبب آب‌گرفتگی شدید در معابر شهری نیاسر،قمصر و برزک شد و آب به داخل تعدادی از منازل مسکونی وارد و یا از جوی ها سرریز شد.
وی افزود:در دقایق ابتدایی ریزش باران های رگباری و تماس با بخشداران و پیگیری های مدیریت بحران فرمانداری مشخص شد تنها آب به حیاط برخی از منازل مسکونی واقع در حریم مسیل‌ها و آبراهه وارد شده، وقوع سیلاب تخریبی به دنبال نداشته است.
سرپرست فرمانداری ویژه کاشان تاکید کرد:تمامی نیروی های شهرداری و بخشداری به حالت آماده باش بوده ودر صورت ادامه وقوع سیلاب و آب‌گرفتگی معابر شهری دستگاه‌های اجرایی و امدادی به‌موقع حضور یافته و اقدامات لازم انجام می گیرد.
زارعی بیان کرد: در حال حاضر بارندگی‌ها قطع‌شده و هیچ‌گونه مشکل خاصی در سطح شهرستان کاشان و شهرهای کوهستانی وجود ندارد.
وی تصریح کرد:نیمه شب شنبه به اتفاق مدیر بحران،رییس اداره سیاسی فرمانداری و تعدادی از خبرنگاران ضمن بازدید از رودخانه سوک چم دستور پاک‌سازی دهانه پل‌ها از رسوبات داده شد.

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در اولین دوشنبه از آذر ماه ۱۴۰۲، ۲۷ نفر از مردم شهرستان با دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله کودکان اتیسم، اشتغال در صنایع، مشکلات بخش برزک، […]

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در آخرین دوشنبه از آبان ماه ۱۴۰۲، ۳۴ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات کشتارگاه، اشتغال در صنایع، معیشت، تسهیلات، مباحث امور […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 13 =