شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۰۲:۵۲
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: دارالشفا حضرت سلطان علی ابن امام محمد باقر (ع) مشهد اردهال راه اندازی می شود

  عصر امروز دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان به همراه دکتر کوروش ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی از مجموعه درمانی مشهد اردهال بازدید کردند. محمدشریف زارعی ضمن گفت و گو با مدیران اوقاف و امور خیریه شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی کاشان در جریان آخرین برنامه […]

 

عصر امروز دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان به همراه دکتر کوروش ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی از مجموعه درمانی مشهد اردهال بازدید کردند.

محمدشریف زارعی ضمن گفت و گو با مدیران اوقاف و امور خیریه شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی کاشان در جریان آخرین برنامه دستگاه های ذیربط قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ سرپرست فرمانداری ویژه کاشان با بیان اینکه راه اندازی این مرکز کمک بزرگی به رفع مشکلات درمانی و بهداشتی منطقه اردهال که طی سال پذیرای خیل عظیمی از دلبستگان حضرت سلطان علی بن امام محمدباقر(ع) است خواهد نمود تاکید کرد: یکی از مواردی که همواره مورد پیگیری فرمانداری و بخشداری بوده تجهیز این مرکز است که با کمک خیرین و نهاد های اجرایی بازگشایی می شود.

وی افزود: یکی از نیازهای اهالی مشهد اردهال که بارها به شکلهای مختلفی مانند نامه نگاری و در ملاقات های عمومی عنوان شده بود اختصاص محل شبانه روزی برای کمک به تامین بهداشت و درمان منطقه بود که امیدواریم این خواسته دیرینه محقق شود.

 مقرر است دارالشفا مشهد اردهال با کمک خیرین تجهیز و تکمیل شده و مجوزهای مورد نیاز هم از طریق دانشگاه علوم پزشکی کاشان صادر شود

راه اندازی این مرکز بهداشتی  یکی از درخواست های مکرر مردمی و در راستای ارتقا استانداردهای پزشکی،  افزایش رفاه ساکنین و زائرین بوده و قرار است  پس از افتتاح در آن خدمات پزشکی و درمانی سرپایی  توسط پرستار و پزشک عمومی ارائه  شود.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در اولین دوشنبه از آذر ماه ۱۴۰۲، ۲۷ نفر از مردم شهرستان با دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله کودکان اتیسم، اشتغال در صنایع، مشکلات بخش برزک، […]

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در آخرین دوشنبه از آبان ماه ۱۴۰۲، ۳۴ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات کشتارگاه، اشتغال در صنایع، معیشت، تسهیلات، مباحث امور […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =