پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۴۱:۱۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: شهیداردهال موجب وحدت و همدلی در منطقه است

    سرپرست فرمانداری کاشان خواستار وحدت و همدلی مسئولان شهرستان های کاشان و دلیجان با هدف رونق و ارتقا منطقه اردهال شد .   به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در نشست همدلی فرمانداران و جمعی از مسولان دو شهرستان کاشان و دلیجان در جوار آستان مقدس حضرت سلطانعلی بن امام […]

 

 

سرپرست فرمانداری کاشان خواستار وحدت و همدلی مسئولان شهرستان های کاشان و دلیجان با هدف رونق و ارتقا منطقه اردهال شد .

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در نشست همدلی فرمانداران و جمعی از مسولان دو شهرستان کاشان و دلیجان در جوار آستان مقدس حضرت سلطانعلی بن امام محمد باقر (ع) با بیان اینکه تمامی مسئولان شهری کاشان خواستار تعامل به منظور ارتقا جایگاه منطقه اردهال از طریق همکاری مدیران شهرهای همجوار به خصوص دلیجان است، تاکید کرد: امامزاده سلطان علی بن امام محمد باقر(ع) فرزند و برادر امام بودند، با این وجود مانند جد بزرگوارش امام حسین مظلومانه به شهادت رسیدند.

 

وی افزود: محبوبیت شهید اردهال میان شیعیان سبب شهادتش پس از جنگی سه روزه شد و خاکسپاری ایشان در شهر اردهال از قدیم موجب برکات برای ساکنین شده است.

 

زارعی تصریح کرد: مهمترین ابزار که زمینه ساز زدودن گرد و غبار مظلومیت این امامزاده عزیز است همدلی و اتحاد مسئولین شهرستان کاشان به خصوص شهرهای همجوار و دلیجان است تا سرعت پیشرفت و توسعه مشهد اردهال مضاعف شود.

 

وی با بیان اینکه مردم خواهان خدمت دو چندان و شبانه روزی مسئولین به آستان مقدس سلطانعلی بن امام محمدباقر(ع) هستند و این مهم ملاک عمل  فرمانداری کاشان است، اظهار کرد: امیدواریم در سایه تعامل خادمان به نظام و مردم هرچه زودتر شاهد ترقی منطقه اردهال باشیم و این شهید بزرگوار که از مرتبه والایی در جهان اسلام  برخوردار هستند بیش از پیش به عاشقانش معرفی شود.

 

گفتنی است به منظور ایجاد هماهنگی و تعامل هر چه بیشتر، نشست همدلی فرمانداران و جمعی از مسولان دو شهرستان کاشان و دلیجان در جوار آستان مقدس حضرت سلطانعلی بن امام محمد باقر (ع) تشکیل و در پایان این مراسم از طرف موسسه هاجر کاشان از مسئولین دو شهرستان کاشان و دلیجان در مجموعه خورشید اردهال تقدیر بعمل آمد.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در اولین دوشنبه از آذر ماه ۱۴۰۲، ۲۷ نفر از مردم شهرستان با دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله کودکان اتیسم، اشتغال در صنایع، مشکلات بخش برزک، […]

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در آخرین دوشنبه از آبان ماه ۱۴۰۲، ۳۴ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات کشتارگاه، اشتغال در صنایع، معیشت، تسهیلات، مباحث امور […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + سه =