پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
۰۴:۰۲:۴۰
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: تفکر مدیران شهرستان درخصوص سرمایه‌گذاران نیازمند اصلاح است

  سرپرست فرمانداری کاشان گفت: ساختار تفکری حاکم بر مجموعه مدیریتی شهرستان باید با هماهنگی و مساعدت همه دستگاه‌ها اصلاح و تلاش همه مسئولین به رفع مسائل و مشکلات معطوف شود. محمدشریف زارعی در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان با اشاره به انتخاب شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به نام […]

 

سرپرست فرمانداری کاشان گفت: ساختار تفکری حاکم بر مجموعه مدیریتی شهرستان باید با هماهنگی و مساعدت همه دستگاه‌ها اصلاح و تلاش همه مسئولین به رفع مسائل و مشکلات معطوف شود.
محمدشریف زارعی در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان با اشاره به انتخاب شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به نام “تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین” اظهار داشت: بیش از یک دهه است که رهبر معظم انقلاب شعار سال را در حوزه اقتصاد نامگذاری می‌کنند و در طول سال در دیدار‌ها و جلسات مختلف بر این موضوع تاکید دارند که قفل تولید باید باز شود.
وی ادامه داد: پایه اصلی کشور بنیاد تولید و اقتصاد است و اگر اقتصاد یک کشور رونق بگیرید به یک ابر قدرت تبدیل خواهیم شد.
وی ادامه داد: متاسفانه مسئولین در دولت‌های مختلف اهمیت موضوع شعار سال را جدی نمی‌گرفتند و این مهم در حد حرف باقی می‌ماند.
سرپرست فرمانداری کاشان با اشاره به سهولت دریافت مجوز در برخی کشورها گفت: در این کشورها مجوز و امکاناتی که برای تولید کننده و سرمایه گذار وجود دارد در یک هفته یا شاید یک روز برای ایجاد یک واحد صنعتی و تولیدی حتی در کشورهای کوچک صادر می شود.
سرپرست فرمانداری ویژه کاشان اظهار امیدواری کرد که دولت با عزم و اراده خود، باید یک دولت تسهیل گر باشد تا بتواند موانع را برداشته و شتاب دهنده اقدام کند و در بحث تولید مسائل و مشکلات رفع شود.
وی تصریح کرد: این درد آور است که سرمایه گذار برای تولید و صنعت داریم، اما برخی مسئولان برای رفع موانع و مشکلات اقدامی نمی کنند.

 

مطالب مشابه

هفدهمین سالگرد ارتحال آیت الله سید مهدی یثربی، امام جمعه فقید شهرستان دارالمومنین کاشان با حضور اقشار مختلف مردم، نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین در مسجد جامع حبیب بن موسی کاظم(ع) کاشان برگزار شد.      

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری دوازدهمین گردهمایی ائمه جمعه منطقه کاشان، با حضور نماینده ولی فقیه در کاشان ، نماینده مردم نطنز ، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان، نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل و فرماندار نطنز  در گلزار شهدای دارالسلام گلابچی این شهر برگزار شد. […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

صبح روز هفتم فروردین ماه، نخستین نشست شورای اداری استان با حضور استاندار اصفهان، معاونین استاندار، تعدادی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران و مدیران دستگاه های اداری و اجرایی و به صورت ویدیوکنفرانس با حضور ریاست جمهوری در خصوص تبیین رویکرد دولت سیزدهم در تحقق شعار سال برگزار شد.  

۹ فروردین ۱۴۰۲

📸 #گزارش_تصویری   مراسم آداب نذر حاجات، آیین هاما یا هوم بابایی، سحر و مناجات خوانی، آداب پخت آش رشته ماه مبارک رمضان، آداب پخت حلوای چزه با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان در مجموعه جهانی باغ فین کاشان برگزار شد. اجرای این برنامه توسط اهالی روستای پنداس از توابع بخش برزک در عصر روز […]

۹ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + ده =