شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲
۰۴:۱۲:۳۴
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: آیین گل و گلاب کاشان ثبت جهانی شود

محمدشریف زارعی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان کاشان با اشاره به اقدامات و استقبال شایسته از گردشگران در ایام نوروز گفت: در ایام نوروز نواقص و مشکلاتی به دلیل تعطیلی دوساله گردشگری وجود داشت که امیدواریم نواقص موجود را در ایام گل و گلاب شاهد نباشیم. سرپرست فرمانداری ویژه و رئیس ستاد اجرایی […]

محمدشریف زارعی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان کاشان با اشاره به اقدامات و استقبال شایسته از گردشگران در ایام نوروز گفت: در ایام نوروز نواقص و مشکلاتی به دلیل تعطیلی دوساله گردشگری وجود داشت که امیدواریم نواقص موجود را در ایام گل و گلاب شاهد نباشیم.
سرپرست فرمانداری ویژه و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر کاشان با بیان اینکه نه تنها در کشور بلکه در جهان این منطقه را به گل و گلاب می شناسند اظهار داشت: لازم است مسئولان میراث فرهنگی برای ثبت جهانی آئین گل و گلاب به نام کاشان تلاش کنند.
وی اضافه کرد: لازم است برنامه های جشنواره گل و گلاب کاشان از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا بتوان این برنامه ها را در سطوح ملی و حتی فراملی به نمایش گذاشت و از این طریق برند گل و گلاب را حفظ کنیم.
سرپرست فرمانداری ویژه کاشان با بیان اینکه افزایش زمان جشنواره گل و گلاب به عنوان یک فرصت باید تلقی شود، تاکید کرد: هر تعداد گردشگر به منطقه سفر کند آورده مناسبی برای کاشان به دنبال دارد و از این رو با توجه به مدت زمان فصل چینش گل تا تیرماه باید برنامه ریزی لازم برای این دوره صورت پذیرد.
زارعی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه زمان تعطیلی نانوایان مشخص است، تصریح کرد: اگر نانوایی به غیر از روز مشخص شده واحد صنفی خود را تعطیل کند تخلف کرده و برابر قانون با وی برخورد میشود.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار ویژه و رئیس کارگروه انتخابات شهرستان کاشان گفت: چهار نفر از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل از حضور در رقابت‌های انتخاباتی انصراف دادند. به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات شهرستان کاشان؛ دکتر محمد‌شریف زارعی افزود: با انصراف این ۴ نفر شمار نامزدهای دوازدهمین دوره […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

  این جلسه به ریاست دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور معاونین فرماندار، بخشداران و مسئولین کمیته‌های انتخابات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. ارائه گزارش اقدامات مسئولین کمیته ها، بررسی آخرین وضعیت شعب اخذ رای و … از جمله موارد در دستور کار این جلسه بود.   پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲   […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

    🔸در این لیست نام ۷۳ نفر از نامزدها مشخص شده است. 🔸ضمناً تبلیغات انتخاباتی از روز پنج‌شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ آغاز می‌شود و تا ۲۴ ساعت قبل از شروع اخذ رأی ادامه خواهد داشت.     برای دانلود فایل روی نام زیر کلیک نمایید: آگهی اسامی نامزدهای کاشان و آران و بیدگل    

۳ اسفند ۱۴۰۲

رئیس کارگروه انتخابات شهرستان کاشان تاکید کرد: تمامی تمهیدهای لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم در این شهرستان اندیشیده شده است.

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سیزده =