پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۴۰:۱۲
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: پنج هزار بسته غذایی در هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام توزیع می شود

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ مرحله اول جلسه رزمایش مواسات همدلی و کمک‌های مومنانه به ریاست دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان و با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولین شهرستان کاشان در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. محمدشریف زارعی در جلسه مرحله اول رزمایش […]

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ مرحله اول جلسه رزمایش مواسات همدلی و کمک‌های مومنانه به ریاست دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان و با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولین شهرستان کاشان در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

محمدشریف زارعی در جلسه مرحله اول رزمایش مواسات همدلی و کمک‌های مومنانه در سال ۱۴۰۱، بیان داشت: ۵ هزار بسته غذایی هر یک به ارزش ۴۰ میلیون ریال و در مجموع ۲۰ میلیارد ریال با پیگیری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام توزیع می شود.

وی اضافه کرد: اجرای این طرح در هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام از ولادت حضرت امام حسن (ع) تا سالروز شهادت حضرت امام علی (ع) با محوریت قرارگاه های جهادی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره بهزیستی و سایر دستگاه های دولتی و خیرین در سطح خانواده های نیازمند توزیع خواهد شد.

زارعی با اشاره به اینکه اجرای رزمایش کمک مومنانه هم خیر دنیوی و خیر اخروی دارد افزود: به فرموده مقام معظم رهبری اجرای رزمایش کمک مومنانه روحیه حماسی در مردم بوجود آورده است که اجرای این طرح در ماه مبارک رمضان ارزش بالایی دارد.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان تقویت جشنواره‌های مذهبی و فرهنگی در شهرستان بسیار حائز اهمیت دانست و بر اجرای جشنواره ها و نمایشگاه بین‌المللی قرآن تاکید نمود.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در اولین دوشنبه از آذر ماه ۱۴۰۲، ۲۷ نفر از مردم شهرستان با دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله کودکان اتیسم، اشتغال در صنایع، مشکلات بخش برزک، […]

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در آخرین دوشنبه از آبان ماه ۱۴۰۲، ۳۴ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات کشتارگاه، اشتغال در صنایع، معیشت، تسهیلات، مباحث امور […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 4 =