شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۵۲:۴۱
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار: در تعطیلات نوروزی میانگین ظرفیت اشغال اتاق ۶۳ درصد و اسکان مسافر یک و نیم روز در کاشان بود

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان گفت: در نیمه نخست تعطیلات نوروزی میانگین ظرفیت اشغال اتاق ۶۳ درصد و اسکان مسافر یک و نیم روز در این شهرستان بود. حسین عبدالله‌زاده، ظرفیت مرکزهای اقامتی شهرستان کاشان را ۲ هزار و ۴۰۰ تخت بیان و اضافه کرد: افزون بر این مرکزهای اقامتی طرح خانه مسافر […]

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان گفت: در نیمه نخست تعطیلات نوروزی میانگین ظرفیت اشغال اتاق ۶۳ درصد و اسکان مسافر یک و نیم روز در این شهرستان بود.

حسین عبدالله‌زاده، ظرفیت مرکزهای اقامتی شهرستان کاشان را ۲ هزار و ۴۰۰ تخت بیان و اضافه کرد: افزون بر این مرکزهای اقامتی طرح خانه مسافر برای اسکان مسافران نوروزی اجرا ‌شد و برای شرایط اضطراری ۱۰ سوله ورزشی و تعدادی حسینیه نیز برای اسکان مسافران نوروزی در شهرستان کاشان در نظر گرفته شده است.

وی، استقرار پنج کیوسک اطلاع‌رسانی در مبادی ورودی شهر کاشان برای راهنمایی و آماده کردن چهار بوستان برای اسکان موقت مسافران نوروزی را از دیگر برنامه‌های برای رفاه حال گردشگران برشمرد.

معاون فرمانداری ویژه کاشان اظهار داشت: با هدف کاهش ترافیک و همچنین رفاه حال شهروندان کاشانی در برخی نقاط این شهر برای افراد بومی کارت تردد صادر شد تا نارضایتی‌ها به حداقل برسد.

وی با اشاره به وجود برخی مشکلات آزاد راه امیرکبیر، گفت: همکاری مسوولان این آزادراه با دستگاه‌های اجرایی کاشان بسیار ضعیف است و حتی برای جلوگیری از تصادف‌ها از ساخت ۱۰۰ متر جدول‌گذاری نیز کوتاهی می‌کنند.

عبدالله‌زاده ادامه داد: با توجه به اینکه مسوولان این آزادراه زیر نظر پایتخت فعالیت می‌کنند، از مسوولان کاشان حرف‌شنوی ندارند اما مشکلات آزاده‌راه برای مردم است.

وی با یادآوری تشکیل ۲۵ کارگروه در معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان گفت: اگر دستگاه‌های اجرایی فعالیت‌ها را با فرمانداری هماهنگ کنند از بروز بسیاری از مشکلات شهرستان جلوگیری می‌شود.

عبدالله‌زاده از نام‌نویسی ۲۵ هزار نفر در نهضت ملی مسکن کاشان خبر داد و افزود: هنوز پالایشی انجام نشده اما با تشکیل کارگروه تخصیص و تامین زمین، برای پنج هزار نفر مقدمات کار فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت ساخت و ساز در سایت مسکن مهر و شهرک خاتم‌الانبیاء(ص) کاشان تکمیل شده است، اظهار داشت: این مهم به اطلاع مسوولان استان اصفهان رسیده و مجوزی نیز صادر نخواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان با اشاره به ساخت و ساز در سایر زمین‎‌های ملی در محدوده خدماتی این شهر و یا زمین‌هایی که در اختیار دستگاه‌های دولتی قرار دارد و اقدام خاصی روی آن انجام نشده است، گفت: مقرر شده این زمین‌ها باز پس گرفته و به مسکن ملی اختصاص داده شود.

وی از ساخت شهرک مسکونی جدید و یا یک شهر جدید برای کاشان خبر داد و افزود: اگر زمین برای ساخت این شهرک یا شهر تامین شود، اقدام بسیار خوبی برای آینده این شهرستان صورت می‌گیرد.

عبدالله‌زاده با بیان اینکه کار ساخت شهرک مسکونی جدید و یا یک شهر جدید برای کاشان در دستور کار قرار گرفته و ۲ مکان نیز پیشنهاد شده اما هنوز نهایی نشده است، اضافه کرد: با ساخت شهرک یا شهر جدید، جمعیت سرریز کاشان منتقل می‌شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ هادی کاشانی نژاد با اشاره به اطلاعیه هواشناسی استان و اعلام وضعیت آلایندگی هوا، گفت: با توجه به سرد شدن هوا وضعیت و پدیده وارونگی هوا و اطلاعات دریافتی از دستگاه‌های سنجش آلایندگی هوای کاشان برای گروه‌های حساس ناسالم شد. مدیر مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث […]

۷ آذر ۱۴۰۲

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان روز دوشنبه در دومین دوره انتخابات نمایندگان تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد شهرستان کاشان گفت: هدف از تشکیل تشکل‌های مردم نهاد پرکردن خلاء بین حاکمیت و مردم است تا کمبودهایی که مجموعه های دولتی دارند با همراهی مردم رفع شود. دکتر مهدی زاهدی افزود: یکی از […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکترمهدی زاهدی در پنجمین جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده شهرستان گفت: در شهرستان کاشان ۲۷ مرکز دارای مجوز از ادارات بهزیستی، ورزش و جوانان، سپاه و ناحیه مقاومت بسیج فعالیت دارد. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در ادامه اظهار داشت: در سطح […]

۲۴ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + دوازده =