پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۳:۵۳:۱۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: بیش از یک میلیون نفر از اماکن گردشگری کاشان بازدید کردند

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان، محمدشریف زارعی در آیین اختتامیه سی و یکمین اردوی دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین که در دانشگاه کاشان برگزار شد، گفت: منطقه فرهنگی کاشان دارای مشاهیر و مفاخر بسیار زیادی است و وجود بیش از ۱۷۰۰ اثر تاریخی و باستانی […]

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان، محمدشریف زارعی در آیین اختتامیه سی و یکمین اردوی دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین که در دانشگاه کاشان برگزار شد، گفت: منطقه فرهنگی کاشان دارای مشاهیر و مفاخر بسیار زیادی است و وجود بیش از ۱۷۰۰ اثر تاریخی و باستانی قبل و بعد از اسلام در این شهرستان همیشه زبانزد است.

وی ادامه داد: در شهرستان کاشان حدود ۳۵۰ اثر به ثبت ملی رسیده که از این تعداد ۳ اثر ثبت جهانی است.

سرپرست فرمانداری ویژه و رییس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان کاشان تصریح کرد: از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون بیش از یک میلیون گردشگر از آثار مختلف تاریخی، فرهنگی و طبیعی شهرستان دیدن کرده‌اند که مجموعه جهانی باغ فین یکی از پر بازدیدترین آثار تاریخی کشور بشمار می‌رود.

زارعی کویر منطقه کاشان را یکی از مناظر زیبا و جذابیت‌های ویژه منطقه دانست و افزود: در کنار کویر مناطقی سرسبز و سردسیری مانند قمصر، نیاسر، مشهد اردهال و برزک وجود دارد که فصل‌های مختلفی را برای منطقه کویری و بزرگ کاشان رقم زده‌اند.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در ادامه بیان داشت: شهر کاشان شهر گل و گلاب است که در اردیبهشت و خرداد شاهد حضور بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی از نقاط مختلف جهان برای فصل گل‌چینی و گلابگیری در منطقه خواهیم بود.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در اولین دوشنبه از آذر ماه ۱۴۰۲، ۲۷ نفر از مردم شهرستان با دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله کودکان اتیسم، اشتغال در صنایع، مشکلات بخش برزک، […]

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در آخرین دوشنبه از آبان ماه ۱۴۰۲، ۳۴ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات کشتارگاه، اشتغال در صنایع، معیشت، تسهیلات، مباحث امور […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 15 =