چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
۱۵:۵۸:۱۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری کاشان:ارزش افزوده تولید دانش‌بنیان به صورت تصاعدی افزایش می‌یابد

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان با  تاکید بر اینکه دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر توجه به تولید، دانش بنیان، اشتغال‌زایی باید عملی شود، گفت: ارزش افزوده تولید با دانش بنیان کردن به صورت تصاعدی افزایش می‌یابد. به گزارش ایرنا، محمد شریف‌ زارعی چهارشنبه پس از بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری […]

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان با  تاکید بر اینکه دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر توجه به تولید، دانش بنیان، اشتغال‌زایی باید عملی شود، گفت: ارزش افزوده تولید با دانش بنیان کردن به صورت تصاعدی افزایش می‌یابد.

به گزارش ایرنا، محمد شریف‌ زارعی چهارشنبه پس از بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری غیاث‌الدین جمشید کاشان افزود: اگر ارزش افزوده دانش برای سرمایه‌گذاران توجیه و تبیین شود، با همکاری آنان سرعت و شتاب بازگشت سرمایه طی سال نخست سرمایه‌گذاری رقم خواهد خورد و در سال‌های دوم و سوم به سوددهی منجر می‌شود.

وی تصریح کرد: هدف استانداری اصفهان و فرمانداری کاشان حمایت و تسهیل در رشد شرکت‌های دانش‌بنیان و صنعتی و نیمه‌صنعتی کردن این شرکت‌هاست.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان اظهار داشت: همه تلاشمان را برای آسان کردن اخذ تسهیلات و ارایه خدمات برای شرکت‌های دانش‌بنیان به کار خواهیم گرفت تا راه‌اندازی، برای تولید و اشتغال‌آفرینی شتاب بگیرد.

وی ادامه داد: زمینه‌های مختلف تولید در شهرستان کاشان وجود دارد که باید با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان نسبت به تحقق شعار امسال، تلاش جهادی صورت گیرد.

زارعی با یادآوری کویری بودن منطقه کاشان و همچنین خشکسالی‌های چند ساله اخیر در این منطقه، گفت: این خطه دچار بحران آبی است، تنش آبی ادامه خواهد داشت و در تامین آب کشاورزی و حتی آب آشامیدنی در آینده با مشکل مواجه خواهیم شد.

وی تاکید کرد: کشاورزی منطقه کاشان باید به سوی تخصصی، گیاهان کم‌آب‌بر و گلخانه‌ای برود تا با کاهش هزینه‌ها و کنترل و مدیریت آب، بازدهی بیشتری داشته باشد.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان تصریح گرد: راه نجات اقتصاد کشور همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب بارها تاکید فرموده‌اند، وابستگی نداشتن به کشورهای بیگانه و توجه نکردن به وابستگی نفت است.

مطالب مشابه

  محمدشریف زارعی در مراسم تکریم و معارفه رییس اداره گاز کاشان گفت: این شهرستان مختصات بزرگی داشته و صنعت این منطقه بزرگ با مشترکات زیاد است و کار مدیریت در این شهرستان به ویژه در حوزه گاز سخت و خدمت رسانی در این حوزه مهم است، مدیر این دستگاه باید از حداکثر ظرفیت مجموعه […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

   جلسه تکریم و معارفه رئیس جدید اداره گاز شهرستان با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، ابوالقاسم عسکری مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین و کارکنان شرکت گاز در روز چهارشنبه ۱۷ خرداد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. در این نشست از تلاش ها و زحمات […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ نشست بررسی و رفع مشکلات زندان جدید منطقه کاشان با حضور دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان، سیروس امینی معاون مدیرکل زندان های استان اصفهان، محسن تاج افروز رئیس دادگستری، معاونین فرمانداری، جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان در محل دفتر […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان؛ بنا بر تصویب نامه هیأت وزیران، به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ساعات آغاز به کار و خاتمه تمامی دستگاه‌های اجرایی (موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری) و بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی از پانزدهم خرداد ماه تا پانزدهم شهریور ماه، […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =