شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲
۰۲:۰۷:۰۷
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری کاشان:ارزش افزوده تولید دانش‌بنیان به صورت تصاعدی افزایش می‌یابد

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان با  تاکید بر اینکه دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر توجه به تولید، دانش بنیان، اشتغال‌زایی باید عملی شود، گفت: ارزش افزوده تولید با دانش بنیان کردن به صورت تصاعدی افزایش می‌یابد. به گزارش ایرنا، محمد شریف‌ زارعی چهارشنبه پس از بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری […]

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان با  تاکید بر اینکه دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر توجه به تولید، دانش بنیان، اشتغال‌زایی باید عملی شود، گفت: ارزش افزوده تولید با دانش بنیان کردن به صورت تصاعدی افزایش می‌یابد.

به گزارش ایرنا، محمد شریف‌ زارعی چهارشنبه پس از بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری غیاث‌الدین جمشید کاشان افزود: اگر ارزش افزوده دانش برای سرمایه‌گذاران توجیه و تبیین شود، با همکاری آنان سرعت و شتاب بازگشت سرمایه طی سال نخست سرمایه‌گذاری رقم خواهد خورد و در سال‌های دوم و سوم به سوددهی منجر می‌شود.

وی تصریح کرد: هدف استانداری اصفهان و فرمانداری کاشان حمایت و تسهیل در رشد شرکت‌های دانش‌بنیان و صنعتی و نیمه‌صنعتی کردن این شرکت‌هاست.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان اظهار داشت: همه تلاشمان را برای آسان کردن اخذ تسهیلات و ارایه خدمات برای شرکت‌های دانش‌بنیان به کار خواهیم گرفت تا راه‌اندازی، برای تولید و اشتغال‌آفرینی شتاب بگیرد.

وی ادامه داد: زمینه‌های مختلف تولید در شهرستان کاشان وجود دارد که باید با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان نسبت به تحقق شعار امسال، تلاش جهادی صورت گیرد.

زارعی با یادآوری کویری بودن منطقه کاشان و همچنین خشکسالی‌های چند ساله اخیر در این منطقه، گفت: این خطه دچار بحران آبی است، تنش آبی ادامه خواهد داشت و در تامین آب کشاورزی و حتی آب آشامیدنی در آینده با مشکل مواجه خواهیم شد.

وی تاکید کرد: کشاورزی منطقه کاشان باید به سوی تخصصی، گیاهان کم‌آب‌بر و گلخانه‌ای برود تا با کاهش هزینه‌ها و کنترل و مدیریت آب، بازدهی بیشتری داشته باشد.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان تصریح گرد: راه نجات اقتصاد کشور همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب بارها تاکید فرموده‌اند، وابستگی نداشتن به کشورهای بیگانه و توجه نکردن به وابستگی نفت است.

مطالب مشابه

فرماندار ویژه و رئیس کارگروه انتخابات شهرستان کاشان گفت: چهار نفر از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل از حضور در رقابت‌های انتخاباتی انصراف دادند. به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات شهرستان کاشان؛ دکتر محمد‌شریف زارعی افزود: با انصراف این ۴ نفر شمار نامزدهای دوازدهمین دوره […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

  این جلسه به ریاست دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور معاونین فرماندار، بخشداران و مسئولین کمیته‌های انتخابات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. ارائه گزارش اقدامات مسئولین کمیته ها، بررسی آخرین وضعیت شعب اخذ رای و … از جمله موارد در دستور کار این جلسه بود.   پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲   […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

    🔸در این لیست نام ۷۳ نفر از نامزدها مشخص شده است. 🔸ضمناً تبلیغات انتخاباتی از روز پنج‌شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ آغاز می‌شود و تا ۲۴ ساعت قبل از شروع اخذ رأی ادامه خواهد داشت.     برای دانلود فایل روی نام زیر کلیک نمایید: آگهی اسامی نامزدهای کاشان و آران و بیدگل    

۳ اسفند ۱۴۰۲

رئیس کارگروه انتخابات شهرستان کاشان تاکید کرد: تمامی تمهیدهای لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم در این شهرستان اندیشیده شده است.

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 20 =