جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۱۸:۳۳:۳۴
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان بر ارایه استمرار خدمت‌رسانی مطلوب به بیماران بیمارستان شهید بهشتی تاکید کرد

  سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در بازدید سرزده از بیمارستان شهید بهشتی با قدردانی از خدمات شایسته کادر درمان و آموزشی این بیمارستان در جریان مشکلات و دغدغه‌های این بیمارستان قرار گرفت. محمدشریف زارعی با بیان اینکه بیمارستان شهید بهشتی در طول سال پذیرای بیمارانی از کاشان و دیگر نقاط کشور است و این مهم […]

 

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در بازدید سرزده از بیمارستان شهید بهشتی با قدردانی از خدمات شایسته کادر درمان و آموزشی این بیمارستان در جریان مشکلات و دغدغه‌های این بیمارستان قرار گرفت.

محمدشریف زارعی با بیان اینکه بیمارستان شهید بهشتی در طول سال پذیرای بیمارانی از کاشان و دیگر نقاط کشور است و این مهم ضرورت رفع مشکلات پیش روی مجموعه دوچندان می سازد تاکید کرد: بیمارستان شهید بهشتی کاشان از منظر امکانات و تجهیزات در میان مراکز درمانی کشور دارای رتبه ممتازی است و اگر در مواردی نارضایتی از جانب مردم وجود دارد به دلیل عدم همخوانی مراجعان و امکانات موجود است.

وی افزود: بیمارستان شهید بهشتی کاشان حدود ۵۰ هزار مترمربع زیر بنا دارد و دارای ۱۶۰۰ نفر نیرو غیر از پزشک که در کنار آن ۲۰۰ متخصص و فوق تخصص و ۲۱۰ دستیار پزشک مسئولیت خدمات رسانی مستقیم به مردم را عهده‌دار بوده که این تعداد برای بیمارستانی که انواع مختلف خدمات از جمله جراحی، زایمان و تصویر‌برداری انجام می‌شود بسیارکم است.

سرپرست فرمانداری کاشان ضمن ابراز امیدواری برای حل مشکلات این مرکز همزمان با سفر رییس محترم جمهور به استان اصفهان افزود: تلاش می‌شود با اعلام مدیران دانشگاه علوم پزشکی دغدغه‌های مطروحه طی گزارشی به استحضار رییس جمهور رسیده و دستور ایشان برای رفع آنها اخذ شود.

گفتنی است برنامه بازدید سرزده دکتر محمدشریف زارعی از بیمارستان شهید بهشتی در چهارمین روز از نوروز ۱۴۰۱ با همراهی مدیر مرکز مدیریت بحران وکنترل حوادث فرمانداری ویژه کاشان به منظور بررسی میدانی از وضعیت قسمت‌های مختلف این بیمارستان صورت گرفت.

 

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در سومین دوشنبه از شهریور ماه ۱۴۰۲، ۴۶ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات اراضی تفکیکی، پروانه دام وطیور، مسائل اجتماعی و فرهنگی […]

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

  انا لله و انا الیه راجعون   خبر رحلت روحانی دلسوز و مردمی، عالم جلیل القدر مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج عباس نصیری موجب تالم و تاثر خاطر گردید. بدون تردید، زحمات بی‌دریغ و خدمات ارزنده آن روحانی و استاد جلیل القدر و انقلابی در دوران تصدی مسئولیت امامت جمعه در خدمت به […]

۱۹ شهریور ۱۴۰۲

  فرماندار ویژه کاشان از تامین اعتبار ۲۰۰۰ میلیارد ریالی برای آبرسانی و اصلاح و بازسازی شبکه ۲۰ روستای منطقه از طریق قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی (ع) خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای جذب اعتبارات محرومیت زدایی شهرستان گفت: با تفاهم […]

۱۹ شهریور ۱۴۰۲

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای جذب اعتبارات محرومیت زدایی شهرستان به ریاست دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور معاون فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و مدیرعامل شرکت آبفا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

۲۱ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 16 =