یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲
۰۲:۴۵:۰۰
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

پیام سرپرست فرمانداری ویژه کاشان به مناسبت فرارسیدن روز جهانی هواشناسی

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی به مناسبت روز جهانی هواشناسی پیامی صادر نمود.   متن پیام سرپرست فرمانداری ویژه کاشان به شرح زیر است.   امروزه پیش بینی و اطلاعات هواشناسی اهمیت انکارناپذیری در زندگی روزمره مردم در بسیاری از بخش ها اعم از ترابری، کشاورزی […]

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی به مناسبت روز جهانی هواشناسی پیامی صادر نمود.

 

متن پیام سرپرست فرمانداری ویژه کاشان به شرح زیر است.

 

امروزه پیش بینی و اطلاعات هواشناسی اهمیت انکارناپذیری در زندگی روزمره مردم در بسیاری از بخش ها اعم از ترابری، کشاورزی و امنیت غذایی، اقتصاد، گردشگری و … دارد و هواشناسی، در واقع یکی از ارگان های استراتژیک کشور بوده و در حکم یک چراغ راهنما برای مسئولین و مردم است.

امروزه خدمات آن در بعد منطقه ای با توجه به اینکه این شهرستان در معرض انواع مخاطرات آب و هوایی قرار دارد بر کسی پوشیده نیست و این داده ها و اطلاعات هواشناسی است که در تصمیم سازی و تصمیم گیری مسئولان نقش بسزایی ایفا می کند. بنابراین حساسیت و نقش سازنده آن در کلیه امور موجب گردیده روز ۲۳ مارس مصادف با سوم فروردین به نام روز جهانی هواشناسی، نامگذاری شود تا بیانگر اهمیت این علم در دنیا گردد.

در شهرستان کاشان نیز فعالیت های بی وقفه کارکنان صدیق هواشناسی اهمیت این دستگاه خدمتگزار و علمی را بیشتر ملموس نموده است.

بدین‌وسیله این مناسبت را به تمامی کارکنان  اداره هواشناسی شهرستان کاشان تبریک می گویم و امیدواریم با همت مضاعف همه این عزیزان و با توجه به شعار سال ۲۰۲۲ ” هشدار سریع و اقدام سریع “، دست در دست هم نهیم تا با آگاهی و شناخت شرایط آب و هوا و تغییرات آن و با نگرش علمی، هرگونه چالش اقلیمی را مدیریت نماییم چرا که بدون شک، پیش نیاز اساسی تصمیم گیری ها در تمام زمینه های توسعه پایدار شهرستان و کشور است.

 

محمدشریف زارعی

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار ویژه و رئیس کارگروه انتخابات شهرستان کاشان گفت: چهار نفر از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل از حضور در رقابت‌های انتخاباتی انصراف دادند. به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات شهرستان کاشان؛ دکتر محمد‌شریف زارعی افزود: با انصراف این ۴ نفر شمار نامزدهای دوازدهمین دوره […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

  این جلسه به ریاست دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور معاونین فرماندار، بخشداران و مسئولین کمیته‌های انتخابات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. ارائه گزارش اقدامات مسئولین کمیته ها، بررسی آخرین وضعیت شعب اخذ رای و … از جمله موارد در دستور کار این جلسه بود.   پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲   […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

    🔸در این لیست نام ۷۳ نفر از نامزدها مشخص شده است. 🔸ضمناً تبلیغات انتخاباتی از روز پنج‌شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ آغاز می‌شود و تا ۲۴ ساعت قبل از شروع اخذ رأی ادامه خواهد داشت.     برای دانلود فایل روی نام زیر کلیک نمایید: آگهی اسامی نامزدهای کاشان و آران و بیدگل    

۳ اسفند ۱۴۰۲

رئیس کارگروه انتخابات شهرستان کاشان تاکید کرد: تمامی تمهیدهای لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم در این شهرستان اندیشیده شده است.

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =