یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲
۲۰:۲۹:۲۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: حفظ خودکفایی کشور در گرو عمل به شعار امسال رهبری است

    سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در جمع نمازگزاران مسجد صفاری کاشان تحقق شعار نه غربی نه شرقی را قطع وابستگی کشور به بیگانگان و از مسیر افزایش تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین دانست. محمدشریف زارعی با بیان اینکه ظرفیت های صنعتی و تولیدی شهرستان کاشان در مقایسه با سایر نقاط کشور بالاتر بوده […]

 

 

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در جمع نمازگزاران مسجد صفاری کاشان تحقق شعار نه غربی نه شرقی را قطع وابستگی کشور به بیگانگان و از مسیر افزایش تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین دانست.

محمدشریف زارعی با بیان اینکه ظرفیت های صنعتی و تولیدی شهرستان کاشان در مقایسه با سایر نقاط کشور بالاتر بوده و از این منظر با چند استان بزرگ برابری می‌کند افزود: با توجه به پیام نوروزی مقام معظم رهبری که بر مقوله تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین تاکید دارد، وظیفه تمامی خدمتگزاران مردم کاشان در فرمانداری بسیار سنگین تر از گذشته شد.

وی افزود: اگر خواسته باشیم در قامت شهری  صنعتی حرفی برای گفتن داشته باشیم بیکاری جوانان تحصیل کرده توجیه پذیر نیست.

سرپرست فرمانداری در ادامه گفت: کاشان دارای موسسات  علمی و دانشگاهی متعددی است که برخی از این مراکز دارای رتبه های کشوری و بین المللی است که می بایست جهت تحقق شعار امسال رهبری جایگاه تولیدات را از طریق اشتغال دانش بنیان ارتقا دهیم.

زارعی جهش چشمگیر کشور  در عرصه های موشکی و هسته ایی را مرهون بهره مندی از فناوری و  دانش علمی جوانان نخبه و دانشگاهی دانست که همواره استکبار جهانی سعی در توقف آن داشته تاکیدکرد:مهمترین ابزار قطع وابستگی کشور و همچنین حفظ خودکفایی عمل به شعار رهبری است و می بایست از آن در رونق تولید و افزایش اشتغال استفاده کرد. 

وی تصریح کرد:استکبار جهانی با  هجمه ها و دشمنی های ۴۳ ساله خود  همواره سعی در جلوگیری از نشر  انقلاب اسلامی و ترویج روحیه جهادو شهادت  داشته و پس از این هم آرام نخواهد بود.

سرپرست فرمانداری کاشان خاطر نشان کرد: اگر تولید کشور بر اساس علم و دانش باشد خواهیم توانست جایگاه اقتصاد کشور را همانند حوزه های  موشکی و هسته ای بین ده قدرت نخست جهان قرار دهیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

اعلام ساعت کار ادارات استان اصفهان در ماه مبارک رمضان 🔸️در اطلاعیه‌ای از سوی اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، ساعت آغاز به کار ادارات، نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان در ماه مبارک رمضان اعلام شد. متن اطلاعیه به این شرح است: بسمه تعالی 🔹️ضمن تبریک و تهنیت به مناسب ایام نوروز […]

۵ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری  بازدید فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری از ستاد اسکان فرهنگیان پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲      

۵ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری    نشست هم اندیشی مباحث گردشگری با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان، مدیرکل بازرسی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری صنایع دستی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رئیس اداره میراث فرهنگی و دیگر مسئولین در مجموعه جهانی باغ فین   پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲    

۵ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری   🔷️ اقامه نماز ظهر و عصر در مجموعه جهانی باغ فین   پنجشنبه ۳ فروردین۱۴۰۲      

۵ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + نه =