یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
۱۷:۵۶:۰۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: حفظ خودکفایی کشور در گرو عمل به شعار امسال رهبری است

    سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در جمع نمازگزاران مسجد صفاری کاشان تحقق شعار نه غربی نه شرقی را قطع وابستگی کشور به بیگانگان و از مسیر افزایش تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین دانست. محمدشریف زارعی با بیان اینکه ظرفیت های صنعتی و تولیدی شهرستان کاشان در مقایسه با سایر نقاط کشور بالاتر بوده […]

 

 

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در جمع نمازگزاران مسجد صفاری کاشان تحقق شعار نه غربی نه شرقی را قطع وابستگی کشور به بیگانگان و از مسیر افزایش تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین دانست.

محمدشریف زارعی با بیان اینکه ظرفیت های صنعتی و تولیدی شهرستان کاشان در مقایسه با سایر نقاط کشور بالاتر بوده و از این منظر با چند استان بزرگ برابری می‌کند افزود: با توجه به پیام نوروزی مقام معظم رهبری که بر مقوله تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین تاکید دارد، وظیفه تمامی خدمتگزاران مردم کاشان در فرمانداری بسیار سنگین تر از گذشته شد.

وی افزود: اگر خواسته باشیم در قامت شهری  صنعتی حرفی برای گفتن داشته باشیم بیکاری جوانان تحصیل کرده توجیه پذیر نیست.

سرپرست فرمانداری در ادامه گفت: کاشان دارای موسسات  علمی و دانشگاهی متعددی است که برخی از این مراکز دارای رتبه های کشوری و بین المللی است که می بایست جهت تحقق شعار امسال رهبری جایگاه تولیدات را از طریق اشتغال دانش بنیان ارتقا دهیم.

زارعی جهش چشمگیر کشور  در عرصه های موشکی و هسته ایی را مرهون بهره مندی از فناوری و  دانش علمی جوانان نخبه و دانشگاهی دانست که همواره استکبار جهانی سعی در توقف آن داشته تاکیدکرد:مهمترین ابزار قطع وابستگی کشور و همچنین حفظ خودکفایی عمل به شعار رهبری است و می بایست از آن در رونق تولید و افزایش اشتغال استفاده کرد. 

وی تصریح کرد:استکبار جهانی با  هجمه ها و دشمنی های ۴۳ ساله خود  همواره سعی در جلوگیری از نشر  انقلاب اسلامی و ترویج روحیه جهادو شهادت  داشته و پس از این هم آرام نخواهد بود.

سرپرست فرمانداری کاشان خاطر نشان کرد: اگر تولید کشور بر اساس علم و دانش باشد خواهیم توانست جایگاه اقتصاد کشور را همانند حوزه های  موشکی و هسته ای بین ده قدرت نخست جهان قرار دهیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در سومین دوشنبه از شهریور ماه ۱۴۰۲، ۴۶ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات اراضی تفکیکی، پروانه دام وطیور، مسائل اجتماعی و فرهنگی […]

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

  انا لله و انا الیه راجعون   خبر رحلت روحانی دلسوز و مردمی، عالم جلیل القدر مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج عباس نصیری موجب تالم و تاثر خاطر گردید. بدون تردید، زحمات بی‌دریغ و خدمات ارزنده آن روحانی و استاد جلیل القدر و انقلابی در دوران تصدی مسئولیت امامت جمعه در خدمت به […]

۱۹ شهریور ۱۴۰۲

  فرماندار ویژه کاشان از تامین اعتبار ۲۰۰۰ میلیارد ریالی برای آبرسانی و اصلاح و بازسازی شبکه ۲۰ روستای منطقه از طریق قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی (ع) خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای جذب اعتبارات محرومیت زدایی شهرستان گفت: با تفاهم […]

۱۹ شهریور ۱۴۰۲

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای جذب اعتبارات محرومیت زدایی شهرستان به ریاست دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور معاون فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و مدیرعامل شرکت آبفا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

۲۱ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =