یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲
۲۰:۴۲:۵۰
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: پرونده سلامت الکترونیکی جامعه به صورت آنلاین و مستمر رصد شود  

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر کوروش ساکی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی کاشان به همراه معاونین دانشگاه با دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه و رییس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان دیدار و گفتگو کردند. سرپرست فرمانداری ویژه کاشان اظهار داشت: از زمان شروع […]

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر کوروش ساکی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی کاشان به همراه معاونین دانشگاه با دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه و رییس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان دیدار و گفتگو کردند.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان اظهار داشت: از زمان شروع ویروس کرونا تا به امروز کادر درمان در بیمارستان ها تلاش ها و زحمات بسیاری کشیده و خطرات بسیاری را به جان خریدند که کمتر کسی شاید بتواند سختی کار این افراد را درک کند و شایسته است توجه ویژه به این نیروهای پرتلاش و جهادی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند صورت بگیرد.

رییس ستاد پیشگیری و مدیریت بیماری کرونای شهرستان کاشان در ادامه افزود:  ویروس کرونا با وجود تمامی خسارت های جانی و مالی که به دنبال داشت اما آمادگی و ارتقاء خوبی در حوزه سلامت جامعه ایجاد کرد تا در شرایط وجود بحران های جدید بتوانیم با آنها مقابله به موقع و مناسب داشته باشیم.

زارعی در ادامه تاکید کرد: سلامت مردم از مهمترین دغدغه های فرمانداری است و ضرورت دارد وضعیت پرونده سلامت الکترونیکی جامعه به صورت آنلاین و مستمر رصد شود و در صورتی که نیاز به مراجعه مردم به مراکز درمانی باشد به آنها اطلاع رسانی گردد.

سرپرست فرمانداری و رییس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان تصریح کرد: خدمات دانشگاه علوم پزشکی در خدمت رسانی به مردم و تامین دارو همیشه پیشرو و موفق بوده و امروز ظرفیت های بسیار شهرستان در اختیار دانشگاه برای پیشبرد اهداف و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان قرار دارد.

دکتر زارعی در پایان سخنان خود بیان کرد: کاشان در سال های اخیر از شهر صنعتی به شهر خدماتی تبدیل شده که برای احیای این شهر لازم است با پیوند مستمر صنعت و دانشگاه و ایجاد شرکت های دانش بنیان به اشتغال تحصیلکردگان توجه ویژه ای شود چراکه این قشر بیشترین بیکاران جامعه را شامل می شوند.

گفتنی است نشست دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان به همراه معاونین با دکتر کوروش ساکی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی و معاونین این دانشگاه در محل دفتر فرماندار برگزار و هر یک از معاونین نیز به بیان دغدغه ها و مسائل حوزه کاری خود پرداختند.

 

مطالب مشابه

اعلام ساعت کار ادارات استان اصفهان در ماه مبارک رمضان 🔸️در اطلاعیه‌ای از سوی اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، ساعت آغاز به کار ادارات، نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان در ماه مبارک رمضان اعلام شد. متن اطلاعیه به این شرح است: بسمه تعالی 🔹️ضمن تبریک و تهنیت به مناسب ایام نوروز […]

۵ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری  بازدید فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری از ستاد اسکان فرهنگیان پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲      

۵ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری    نشست هم اندیشی مباحث گردشگری با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان، مدیرکل بازرسی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری صنایع دستی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رئیس اداره میراث فرهنگی و دیگر مسئولین در مجموعه جهانی باغ فین   پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲    

۵ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری   🔷️ اقامه نماز ظهر و عصر در مجموعه جهانی باغ فین   پنجشنبه ۳ فروردین۱۴۰۲      

۵ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 3 =