پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۳۲:۴۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: پرونده سلامت الکترونیکی جامعه به صورت آنلاین و مستمر رصد شود  

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر کوروش ساکی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی کاشان به همراه معاونین دانشگاه با دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه و رییس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان دیدار و گفتگو کردند. سرپرست فرمانداری ویژه کاشان اظهار داشت: از زمان شروع […]

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر کوروش ساکی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی کاشان به همراه معاونین دانشگاه با دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه و رییس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان دیدار و گفتگو کردند.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان اظهار داشت: از زمان شروع ویروس کرونا تا به امروز کادر درمان در بیمارستان ها تلاش ها و زحمات بسیاری کشیده و خطرات بسیاری را به جان خریدند که کمتر کسی شاید بتواند سختی کار این افراد را درک کند و شایسته است توجه ویژه به این نیروهای پرتلاش و جهادی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند صورت بگیرد.

رییس ستاد پیشگیری و مدیریت بیماری کرونای شهرستان کاشان در ادامه افزود:  ویروس کرونا با وجود تمامی خسارت های جانی و مالی که به دنبال داشت اما آمادگی و ارتقاء خوبی در حوزه سلامت جامعه ایجاد کرد تا در شرایط وجود بحران های جدید بتوانیم با آنها مقابله به موقع و مناسب داشته باشیم.

زارعی در ادامه تاکید کرد: سلامت مردم از مهمترین دغدغه های فرمانداری است و ضرورت دارد وضعیت پرونده سلامت الکترونیکی جامعه به صورت آنلاین و مستمر رصد شود و در صورتی که نیاز به مراجعه مردم به مراکز درمانی باشد به آنها اطلاع رسانی گردد.

سرپرست فرمانداری و رییس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان تصریح کرد: خدمات دانشگاه علوم پزشکی در خدمت رسانی به مردم و تامین دارو همیشه پیشرو و موفق بوده و امروز ظرفیت های بسیار شهرستان در اختیار دانشگاه برای پیشبرد اهداف و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان قرار دارد.

دکتر زارعی در پایان سخنان خود بیان کرد: کاشان در سال های اخیر از شهر صنعتی به شهر خدماتی تبدیل شده که برای احیای این شهر لازم است با پیوند مستمر صنعت و دانشگاه و ایجاد شرکت های دانش بنیان به اشتغال تحصیلکردگان توجه ویژه ای شود چراکه این قشر بیشترین بیکاران جامعه را شامل می شوند.

گفتنی است نشست دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان به همراه معاونین با دکتر کوروش ساکی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی و معاونین این دانشگاه در محل دفتر فرماندار برگزار و هر یک از معاونین نیز به بیان دغدغه ها و مسائل حوزه کاری خود پرداختند.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در اولین دوشنبه از آذر ماه ۱۴۰۲، ۲۷ نفر از مردم شهرستان با دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله کودکان اتیسم، اشتغال در صنایع، مشکلات بخش برزک، […]

۷ آذر ۱۴۰۲

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در آخرین دوشنبه از آبان ماه ۱۴۰۲، ۳۴ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات کشتارگاه، اشتغال در صنایع، معیشت، تسهیلات، مباحث امور […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 5 =