پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۳:۳۵:۱۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

بررسی اصلاح خط فیبر نوری و چندین طرح دیگر در جلسه رفع موانع شبکه های مخابراتی

جلسه بررسی و رفع موانع شبکه های مخابراتی در مجاورت راه های سطح شهرستان کاشان   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه بررسی و رفع موانع شبکه های مخابراتی در مجاورت راه های سطح شهرستان به ریاست دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان و با حضور بخشدار برزک، روسای […]

جلسه بررسی و رفع موانع شبکه های مخابراتی در مجاورت راه های سطح شهرستان کاشان

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه بررسی و رفع موانع شبکه های مخابراتی در مجاورت راه های سطح شهرستان به ریاست دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان و با حضور بخشدار برزک، روسای ادارات راه و شهرسازی، مخابرات، راهداری و حمل و نقل جاده ای، مدیریت بحران و کنترل حوادث فرمانداری عصر روز جمعه سیزدهم اسفندماه ۱۴۰۰ در دفتر فرماندار برگزار شد.

در این جلسه در خصوص عملیاتی شدن ایجاد باند دوم محور کاشان – ورکان و اصلاح و حفاری جهت اجرای فیبر نوری در راستای رفع موانع این پروژه مهم و همچنین ایمن سازی مسیر و اجرای پروژه توسط راه وشهرسازی مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.

در ادامه جلسه در خصوص فیبر نوری جوشقان قالی به کامو و فیبر نوری سه راه یزدل به مشکات و صدور مجوزات لازم بحث و مورد تبادل نظر قرار  گرفت و مقرر شد پس از صدور مجوزهای لازم، مخابرات نسبت به اجرای آنها اقدام نماید.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − دوازده =