یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲
۰۱:۴۰:۴۰
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: حل مشکل سامانه ۱۱۸ مطالبه به حق مردم کاشان است

  به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمد شریف زارعی در نشست بررسی مشکلات مخابراتی که با حضور مدیر کل مخابرات استان اصفهان برگزار شد گفت: خدمات دهی سامانه ۱۱۸ پس از متمرکز شدن آن در مرکز استان سبب نارضایتی مردم شریف کاشان شده است. وی کاشان را به عنوان دومین […]

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمد شریف زارعی در نشست بررسی مشکلات مخابراتی که با حضور مدیر کل مخابرات استان اصفهان برگزار شد گفت: خدمات دهی سامانه ۱۱۸ پس از متمرکز شدن آن در مرکز استان سبب نارضایتی مردم شریف کاشان شده است.

وی کاشان را به عنوان دومین شهر پر جمعیت استان دانست و افزود: جمعیت بالای این شهرستان می طلبد تا نگاه ویژه ای از سوی مرکز استان در این خصوص صورت گیرد و  مردم برای دریافت خدمات از سامانه ۱۱۸ دچار مشکل نشوند.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان تصریح کرد: از جمله مشکلات سامانه ۱۱۸ قرارگرفتن طولانی مدت مردم برای دریافت خدمات و عدم شناخت کافی اپراتورهای این سامانه از منطقه کاشان سبب پاسخگویی طولانی مدت و یا بدون نتیجه باشد این موضوع گاها آسیب‌هایی بیشتر را بدنبال خواهد داشت.

وی در پایان سخنان خود از مدیر کل مخابرات استان اصفهان خواستار احقاق مطالبه به حق مردم کاشان در مستقل شدن سامانه ۱۱۸ ویژه شهرستان شد تا اقدام لازم در این خصوص عملیاتی شود.

مدیر کل مخابرات استان اصفهان نیز در این نشست اظهار داشت: مشکلات موجود در جوابگویی  ۱۱۸ یکی از مطالبات به حق مردم است که در آینده نزدیک با همکاری مخابرات ایران مرتفع می شود.

به گفته وی متمرکز شدن ۱۱۸ مشکلاتی را برای مردم شهرهای پر جمعیت استان از جمله کاشان به وجود آورده است که در پی برطرف شدن آن اقداماتی صورت گرفته و اجرایی می شود.

اسماعیل قربانی افزود: افزایش سرعت اینترنت یکی دیگر از مطالبات مردمی است که در این زمینه اقدامات مناسبی انجام شده و با توسعه خط تلفن همراه و ثابت در نقاط دور دست درصدد رفع این مشکل هستیم.

وی در پایان تصریح کرد: در سال جدید ۳۵۰ نقطه روستایی و شهرهای کوچک در استان  اصفهان با تعمیر تجهیزات فنی از سرعت بالای اینترنت بهره مند می شوند و جای نگرانی برای کاربران اینترنتی و دانش آموزان نخواهد بود.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه و رئیس کارگروه انتخابات شهرستان کاشان گفت: چهار نفر از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل از حضور در رقابت‌های انتخاباتی انصراف دادند. به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات شهرستان کاشان؛ دکتر محمد‌شریف زارعی افزود: با انصراف این ۴ نفر شمار نامزدهای دوازدهمین دوره […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

  این جلسه به ریاست دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور معاونین فرماندار، بخشداران و مسئولین کمیته‌های انتخابات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. ارائه گزارش اقدامات مسئولین کمیته ها، بررسی آخرین وضعیت شعب اخذ رای و … از جمله موارد در دستور کار این جلسه بود.   پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲   […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان کاشان گفت: ۲۴۳ بازرس عمدتا توانمند و مجرب بر تبلبغات نامزدها و روند اجرای انتخابات ۱۱ اسفند در این شهرستان نظارت می‌کنند. به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان کاشان؛ هادی اکبری افزود: علاوه بر این بازرسان، ۱۷ سربازرس، سه بازرس ویژه از استان اصفهان و یک نفر از وزارت […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

  بیستمین نشست کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست محمدرضا قاسمی سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان و با حضور اعضا در فرمانداری تشکیل شد. گزارش بازرسی‌ها و نظارت بر واحدهای نانوایی، بررسی کیفیت و کمیت آرد و نان، ترمیم سهمیه نانوایی‌ها، بررسی و اختصاص سهمیه آرد نانوایی‌های محور گردشگری […]

۳ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 14 =