جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۱۹:۲۵:۵۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: امنیت غذایی و حفظ سلامت مردم در اولویت فرمانداری است / عزم ما بر عدم صدور مجوز برای کارخانه سرب در این منطقه جدی است

    به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمد شریف زارعی در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان گفت: امنیت غذایی و حفظ سلامت مردم در شرایط فعلی، موضوع بسیار حائز اهمیت و در اولویت فرمانداری است. وی افزود: وجود سویه جدید و بسیار مسری اومیکرون و نزدیک شدن […]

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمد شریف زارعی در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان گفت: امنیت غذایی و حفظ سلامت مردم در شرایط فعلی، موضوع بسیار حائز اهمیت و در اولویت فرمانداری است.

وی افزود: وجود سویه جدید و بسیار مسری اومیکرون و نزدیک شدن به ایام شلوغ و پرازدحام پایان سال و برگزاری مراسم مختلف و ترافیک مسافر در عید نوروز ایجاب می کند که برای موضوعات مهم به ویژه سلامت مردم، تدابیر بسیار ویژه ای با قید فوریت اجرایی شود.

دکتر زارعی، شورای سلامت را مرجع تصمیم گیری در بحث سلامت عامه مردم دانست و در خصوص کارخانه سرب گفت: شرایط زیست محیطی حاکم بر منطقه، به هیچ وجه اجازه احداث چنین کارخانه‌ای را نمی‌دهد.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان اضافه کرد: عزم ما مبنی بر عدم صدور مجوز برای برپایی چنین کارخانه‌ای و یا مشابه آن در این منطقه جدی است و با هرگونه سهل انگاری در این خصوص برخورد می کنیم.

وی در ادامه در خصوص ورزش صبحگاهی کارکنان ادارات گفت: مدیران باید نگاه ویژه ای به موضوع ورزش کارکنان و حفظ وضعیت سلامت آنها داشته باشند و با برنامه ریزی قبل و یا خارج از ساعات اداری که خدمت رسانی به مردم دچار اختلال نشود نسبت به این امر مهم اهتمام بیشتری داشته باشند.

زارعی در خصوص افزایش شیوع بیماری سالک در منطقه گفت: با توجه به شیوع این بیماری معمولاً هرسال از بهمن ماه تا خرداد ماه سال بعد و آغاز فصل گرما ادامه می یابد، دستگاه های ذیربط با محوریت دانشگاه علوم پزشکی کاشان برای مقابله و به حداقل رساندن شیوع سالک، تدابیر لازم را با قید فوریت عملیاتی کنند.

سرپرست فرمانداری و رییس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کاشان در مورد پساب خروجی تصفیه خانه فاضلاب شهرها خاطر نشان کرد: ساماندهی تصفیه‌خانه‌های فاضلاب شهرهای کاشان، قمصر و نیاسر توسط دستگاه های ذیربط ضرورت دارد و دانشگاه‌ علوم‌ پزشکی کاشان برای جلوگیری از رها شدن پساب خروجی تصفیه خانه فاضلاب ها در محیط، هماهنگی و برنامه ریزی لازم را انجام دهد تا از شیوع بیماری های مشترک انسان وحیوان جلوگیری شود.

جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان و با حضور تنی چند از روسای دستگاه های اجرایی عضو شورا، در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

 

مطالب مشابه

🔻اطلاعیه 🔻     به اطلاع شهروندان محترم می رساند، انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر حذف ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان پروژه اقدام ملی مسکن در کاشان تکذیب می شود و این موضوع صرفاً برای تعداد محدودی از متقاضیان که نسبت به پرداخت آورده خود تاخیر بسیار زیادی داشته اند، از سوی بنیاد مسکن […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تصویب طرح های ترافیکی در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار شد. بررسی آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم کاشان همیشه در عرصه های مختلف به ویژه ورزش نام آور و قهرمان پرور بوده که افتخار آفرینی ورزشکاران در سطوح مختلف ملی و جهانی نام این دیار را بر تمامی قله های افتخار ثبت نموده است. درخشش و کسب مقام قهرمانی ورزشکار کاشانی، جناب آقای علیرضا رمضانی و کسب مدال […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 13 =