شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۳:۴۴:۴۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان مطرح کرد؛ لزوم تفویض اختیار لازم از طرف اصفهان به روسای ادارات کاشان

  سرپرست فرمانداری ویژه کاشان گفت: لازم است اختیارات لازم از طرف اصفهان به روسای ادارات کاشان داده شود. محمدشریف زارعی در نشست با تعدادی از صنعتگران و صاحبان مشاغل کاشان با اشاره به جایگاه کاشان در صنعت ایران اظهار داشت: منطقه کاشان قطب تولید فرش ماشینی ایران و دومین قطب تولید فرش ماشینی در […]

 

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان گفت: لازم است اختیارات لازم از طرف اصفهان به روسای ادارات کاشان داده شود.

محمدشریف زارعی در نشست با تعدادی از صنعتگران و صاحبان مشاغل کاشان با اشاره به جایگاه کاشان در صنعت ایران اظهار داشت: منطقه کاشان قطب تولید فرش ماشینی ایران و دومین قطب تولید فرش ماشینی در جهان است که این مهم حاصل تلاش صنعتگران و کارگران این منطقه است.

وی با بیان اینکه کاشان در دیگر حوزه‌ها همانند کشاورزی، صنعت فولاد، گلاب و عرقیجات و غیره هم پتانسیل‌های فراوانی دارد، ابراز داشت: یکی از مهمترین مشکلات کاشان در این میان که انرژی و وقت زیادی از صنعتگران کاشان می‌گیرد رفت و آمد به اصفهان برای انجام کارهای اداری است.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان با بیان اینکه این موضوع برای دیگر مردمان کاشان هم صدق می‌کند, تصریح کرد: در صحبتی هم که با آقای استاندار داشتیم، تقاضای ما این بود که به منظور کاهش تردد شهروندان به مرکز استان اختیارات لازم از طرف استان به رؤسای ادارات کاشان تفویض شود.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در حمایت از تولید و اقتصاد مقاومتی گفت: این موضوع در اولویت موضوعات فرمانداری کاشان در دوره جدید است و اهتمام ویژه ای به حل مشکلات صنعتگران خواهیم داشت.

زارعی با اشاره به اینکه کاشان دارای ۱۲ شهرک صنعتی و ۸۵۰ واحد صنعتی است، خاطرنشان کرد: امیدواریم با سرمایه گذاری‌های بیشتر تعداد بیشتری از صنعتگران و سرمایه گذاران وارد کاشان شوند و از ظرفیت‌ها و امتیازات سرمایه گذاری در کاشان بهره مند شوند.

وی با اشاره به اینکه عملکرد دستگاه‌های اجرایی و خدماتی کاشان به صورت روزانه رصد می‌شود، افزود: مدیران و مسئولین کاشان باید تمام تلاش خود را در جهت حل مشکلات فعالین اقتصادی و تلاشگران صنعتی به کار گیرند.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان با بیان اینکه چابک سازی را در ادارات و دستگاه‌های اجرایی کاشان دنبال می‌کنیم، تاکید کرد: ظرفیت‌های کاشان باید در جهت حل مشکلات مردم به کار گرفته شود و از این رو از مدیران و مسئولان می‌خواهیم که در جهت منافع مردم حرکت کنند. /مهر

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 3 =