پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۳۶:۵۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: مسئولین شهرستان در دولت سیزدهم باید پاسخگوی مردم باشند

  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی با حضور در جمع نمازگزاران مسجد علی ابن ابیطالب در خیابان آیت اله یثربی‌(ره) گفت: یکی از وظایف مهم فرمانداری نظارت بر عملکرد مسئولین شهرستان است.   وی با اشاره به مشکلات عمده شهروندان در مباحث خدمات شهری اظهار داشت: اگر […]

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی با حضور در جمع نمازگزاران مسجد علی ابن ابیطالب در خیابان آیت اله یثربی‌(ره) گفت: یکی از وظایف مهم فرمانداری نظارت بر عملکرد مسئولین شهرستان است.

 

وی با اشاره به مشکلات عمده شهروندان در مباحث خدمات شهری اظهار داشت: اگر مردم برای حل مشکلات خود در مباحثی مانند خرابی کوچه ها و معابر و همچنین خدمات آب، برق، گاز و تلفن و هر مسئله ای که به شهرداری و اداره‌ای مراجعه کنند و به مشکل آنها رسیدگی نگردد و پاسخگوی مردم نباشند مرجع رسیدگی به تخلفات آن فرمانداری است.

 

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان یکی از مشکلات موجود در برخی ادارات را سرگردانی و درگیر شدن مردم به بروکراسی اداری دانست و بیان داشت : اگر مردم به دستگاهی مراجعه کرده و به مشکلات آنها رسیدگی نشد و درگیر بروکراسی و پاسکاری اداری شدند به دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد فرمانداری مراجعه کنند.

 

زارعی خاطر نشان کرد: ما و مدیران شهرستان در روز قیامت باید پاسخگوی اعمال خود در برابر مردم و خون شهیدان باشیم و اگر در برابر اعمال خود نتوانیم جوابگو باشیم، بدترین عذاب الهی در انتظارمان خواهد بود.

 

وی در پایان تصریح کرد: از مردم کاشان تقاضا داریم انتقادات، پیشنهادات، نظرات خود را با ما در میان بگذارند، مدیران امروز در حوزه مسئولیتی که بر عهده دارند باید با روحیه جهادی فعالیت داشته و جوابگو باشند و اگر مسئولی کار خود را به درستی انجام نمی دهد و موجب نارضایتی عمومی می شود با وی برابر قانون برخورد خواهد شد.

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =