یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
۱۷:۲۹:۵۲
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار ویژه کاشان: نصب نیوجرسی های بتنی، روشنایی و روکش آسفالت درآزادراه کاشان عملیاتی شود

    به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در جلسه رسیدگی به مسائل و مشکلات آزادراه کاشان اصفهان که با حضور مرتضوی مدیرعامل شرکت سان آرا برگزار شد در ابتدای سخنان خود با اشاره به اهمیت رسیدگی به مسائل و مشکلات آزادراه کاشان اصفهان برای تسهیل در […]

 

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در جلسه رسیدگی به مسائل و مشکلات آزادراه کاشان اصفهان که با حضور مرتضوی مدیرعامل شرکت سان آرا برگزار شد در ابتدای سخنان خود با اشاره به اهمیت رسیدگی به مسائل و مشکلات آزادراه کاشان اصفهان برای تسهیل در عبور و مرور و جلوگیری از بروز تصادفات و تحمیل خسارات جانی و مالی به مردم، اظهار داشت: عملیات روکش آسفالت و روشنایی این مسیر استراتژیک با اولویت مسیر آزادراه کاشان به سمت نطنز در دستور کار قرار گیرد.

وی ادامه داد: عملیات نصب نیوجرسی های بتنی جدا کننده میانی و همچنین نصب علائم با اولویت مسیر منتهی تا عوارضی کاشان در کلیه نقاط حادثه خیز در اولویت عملیاتی گردد تا در حین تصادفات از ورود وسایل نقلیه به لاین مقابل جلوگیری شود.

فرماندار کاشان در ادامه افزود: ایمن سازی کلیه نقاط نا ایمن و حادثه خیز از وظایف مدیریت آزادراه است و موارد کارشناسی مدنظر پلیس راه کاشان اصفهان در این محورها باید مرتفع و ایمن سازی شود تا بیش از این شاهد تصادفات و حوادث ناگوار نباشیم.

مرتضایی تصریح کرد: با توجه به برودت هوا و عدم امکان اجرای روکش آسفالت واز سوی دیگر نظر به خرابی آسفالت محور آزادراه حدفاصل محورنطنز تا‌ کاشان، ترمیم آسفالت این محور تا انجام روکش آسفالت استاندارد سریعاً اجرایی و ترمیم شود.

فرماندار ویژه و رییس شورای هماهنگی ترافیک شهرستان کاشان بیان داشت: از جمله محدوده هایی که تصادفاتی رخ می دهد در محل عوارضی است که یکی از دلایل آن عدم روشنایی کافی است که ضرورت دارد اقدامات لازم برای تامین روشنایی این محل طبق نظر پلیس راه صورت پذیرد.

جلسه رسیدگی به مسائل و مشکلات آزادراه کاشان اصفهان به ریاست علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان و باحضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، فرمانده پلیس راه کاشان اصفهان، مدیرعامل شرکت سان آرا، در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

 

مطالب مشابه

🔻اطلاعیه 🔻     به اطلاع شهروندان محترم می رساند، انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر حذف ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان پروژه اقدام ملی مسکن در کاشان تکذیب می شود و این موضوع صرفاً برای تعداد محدودی از متقاضیان که نسبت به پرداخت آورده خود تاخیر بسیار زیادی داشته اند، از سوی بنیاد مسکن […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تصویب طرح های ترافیکی در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار شد. بررسی آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم کاشان همیشه در عرصه های مختلف به ویژه ورزش نام آور و قهرمان پرور بوده که افتخار آفرینی ورزشکاران در سطوح مختلف ملی و جهانی نام این دیار را بر تمامی قله های افتخار ثبت نموده است. درخشش و کسب مقام قهرمانی ورزشکار کاشانی، جناب آقای علیرضا رمضانی و کسب مدال […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 9 =