پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
۰۳:۰۹:۵۶
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سی و هشتمین برنامه ملاقات چهره به چهره فرماندار با مردم در سال ۱۴۰۰ برگزار شد

    سی و هشتمین برنامه ملاقات مردمی علی اکبر مرتضایی قهرودی فرماندار ویژه شهرستان کاشان درسال جاری، طبق روال هرهفته به صورت چهره به چهره و با رعایت کلیه جوانب و دستورالعمل های بهداشتی، روز دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ از ساعت ۹ صبح در دفتر فرماندار آغاز شد و به مدت ۳ ساعت بطول […]

 

 

سی و هشتمین برنامه ملاقات مردمی علی اکبر مرتضایی قهرودی فرماندار ویژه شهرستان کاشان درسال جاری، طبق روال هرهفته به صورت چهره به چهره و با رعایت کلیه جوانب و دستورالعمل های بهداشتی، روز دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ از ساعت ۹ صبح در دفتر فرماندار آغاز شد و به مدت ۳ ساعت بطول انجامید.

به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ طی این نشست ها، فرماندار بطور مستقیم و چهره به چهره با شهروندان متقاضی، دیدار و گفتگو کرد و مردم درخواست ها و مشکلات خود را در حضور وی مطرح کردند.

مشکلات دریافت زمین روستایی از بنیاد مسکن، وجود اختلاف در دریافت پروانه ساختمانی برای ساخت وساز، اعتراض به میزان سهمیه آرد یک نانوایی در شهر، درخواست دریافت و فعال نمودن تاکسی در مسیر یکی از مراکز بخش، مشکلات موجود در دریافت مسکن ملی، اعتراض به جریمه قبوض امتیازات ۴گانه و مشکلات معیشتی تنی چند ازشهروندان، اهم مواردی بود که مردم شریف شهرستان کاشان درحضور فرماندار مطرح کردند.

فرماندار پس از شنیدن درخواست ها ومشکلات شهروندان، برای پیگیری موارد مطرح شده و حتی الامکان تحقق درخواست ها و رفع مشکلات درچارچوب قانون، دستورات لازم را به معاونین خود و یا روسای نهادهای عمومی ودستگاه های اجرایی ذیربط بطورتلفنی و یا با دستورکتبی ابلاغ کرد.

گفتنی است دیدارهای چهره به چهره فرماندار با شهروندان در روزهای دوشنبه هرهفته برگزار وکیفیت حصول نتیجه این دیدارها در دفتر بازرسی فرمانداری پیگیری و ارزیابی می شود.

بر اساس دستور فرماندار، روسای دستگاه های اجرایی و نهادهای عمومی شهرستان موظفند در حوزه کاری ذیربط، دوشنبه هر هفته برنامه ملاقات مردمی را مطابق با رویه فرمانداری اجرا کنند.

 

مطالب مشابه

هفدهمین سالگرد ارتحال آیت الله سید مهدی یثربی، امام جمعه فقید شهرستان دارالمومنین کاشان با حضور اقشار مختلف مردم، نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین در مسجد جامع حبیب بن موسی کاظم(ع) کاشان برگزار شد.      

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری دوازدهمین گردهمایی ائمه جمعه منطقه کاشان، با حضور نماینده ولی فقیه در کاشان ، نماینده مردم نطنز ، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان، نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل و فرماندار نطنز  در گلزار شهدای دارالسلام گلابچی این شهر برگزار شد. […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

صبح روز هفتم فروردین ماه، نخستین نشست شورای اداری استان با حضور استاندار اصفهان، معاونین استاندار، تعدادی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران و مدیران دستگاه های اداری و اجرایی و به صورت ویدیوکنفرانس با حضور ریاست جمهوری در خصوص تبیین رویکرد دولت سیزدهم در تحقق شعار سال برگزار شد.  

۹ فروردین ۱۴۰۲

📸 #گزارش_تصویری   مراسم آداب نذر حاجات، آیین هاما یا هوم بابایی، سحر و مناجات خوانی، آداب پخت آش رشته ماه مبارک رمضان، آداب پخت حلوای چزه با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان در مجموعه جهانی باغ فین کاشان برگزار شد. اجرای این برنامه توسط اهالی روستای پنداس از توابع بخش برزک در عصر روز […]

۹ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 20 =