یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
۱۷:۰۲:۳۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

جلسه رفع مشکلات محله خیابان کارگر در مدرسه مرحوم لاجوردی برگزار شد

  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان جلسه رفع مشکلات خیابان کارگر با حضور آیت الله سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه، علی‌اکبر مرتضائی فرماندار ویژه و تنی چند از روسای دستگاه‌ های اجرایی، نهادهای عمومی و نیروهای مسلح شهرستان کاشان، در سالن اجتماعات مدرسه مرحوم لاجوردی در […]

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان جلسه رفع مشکلات خیابان کارگر با حضور آیت الله سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه، علی‌اکبر مرتضائی فرماندار ویژه و تنی چند از روسای دستگاه‌ های اجرایی، نهادهای عمومی و نیروهای مسلح شهرستان کاشان، در سالن اجتماعات مدرسه مرحوم لاجوردی در خیابان کارگر برگزار شد.

علی اکبر مرتضایی قهرودی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان، پس از استماع مشکلات و معضلات مختلف محله کارگر و بحث و تبادل نظر اعضای جلسه پیرامون آنها و همچنین ارائه راهکارها و پیشنهاداتی در این خصوص و نیز رهنمودهای آیت اله سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان، موارد مطرح شده در جلسه را جمع بندی و پس از مصوب نمودن درجلسه، به شرح ذیل به اعضای جلسه ابلاغ کرد:

۱-مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برای تأمین کمبود کادر آموزشی مدرسه مرحوم لاجوردی شامل  یک معلم و دو مشاور اقدام کند.

۲-نیروی انتظامی یک اکیپ نیروی گشت درساعات آغاز کار و تعطیلی مدرسه مرحوم لاجوردی در مسیر عبور و مرور دانش آموزان بطور روزانه بکار گیرد.

۳-فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج با همکاری کمیته امداد و بهزیستی شهرستان به خانواده های نیازمند این منطقه مساعدت لازم را انجام دهند.

۴-مدیر عامل موسسه خیرین مدرسه ساز با حمایت آیت الله سلیمانی پیرامون الحاق زمین مجاور مدرسه مرحوم لاجوردی برای توسعه آن اقدام کنند.

۵-با توجه به صدور مجوز کمپ ترک اعتیاد بانوان برای کاشان، نهایتا” ظرف یک ماه آتی، کمپ راه اندازی شود.

۶-نیازهای روانشناسی دانش آموزان منطقه توسط نماینده اهالی به دانشگاه پیام نور کاشان اعلام شود تا دانشگاه پرسنل لازم در این خصوص را تامین و به این محل اعزام کند.

۷-دانشگاه علوم پزشکی نیازهای بهداشتی و درمانی منطقه را به فوریت بررسی و برای رفع و به حداقل رساندن آنها اقدام کند.

۸-کمیته امداد شهرستان یک واحد خانه امداد در این منطقه ایجاد کند.

۹-باتوجه به لزوم بازگشایی کوچه بن بست جنب مدرسه، شهرداری پس از انجام مطالعات لازم برای این موضوع اقدام لازم به عمل آورد.

۱۰-کلیه اداراتی که در سطح محله کارگر، مراکز خدماتی نظیر سالن ورزشی و امثالهم دارند با قیمت مناسب در اختیار اهالی قرار دهند.

۱۱- خودرو ۱۲۳ اورژانس اجتماعی بهزیستی در سطح منطقه به صورت هفتگی در روز گشت داشته باشد.

۱۲-با توجه به اعلام آمادگی شورای شهر، بخشی از هزینه‌های مورد نیاز امور فرهنگی این منطقه توسط شهرداری تامین شود.

 

مطالب مشابه

🔻اطلاعیه 🔻     به اطلاع شهروندان محترم می رساند، انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر حذف ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان پروژه اقدام ملی مسکن در کاشان تکذیب می شود و این موضوع صرفاً برای تعداد محدودی از متقاضیان که نسبت به پرداخت آورده خود تاخیر بسیار زیادی داشته اند، از سوی بنیاد مسکن […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تصویب طرح های ترافیکی در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار شد. بررسی آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم کاشان همیشه در عرصه های مختلف به ویژه ورزش نام آور و قهرمان پرور بوده که افتخار آفرینی ورزشکاران در سطوح مختلف ملی و جهانی نام این دیار را بر تمامی قله های افتخار ثبت نموده است. درخشش و کسب مقام قهرمانی ورزشکار کاشانی، جناب آقای علیرضا رمضانی و کسب مدال […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 8 =