جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲
۱۳:۳۹:۱۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

جلسه رفع مشکلات محله خیابان کارگر در مدرسه مرحوم لاجوردی برگزار شد

  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان جلسه رفع مشکلات خیابان کارگر با حضور آیت الله سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه، علی‌اکبر مرتضائی فرماندار ویژه و تنی چند از روسای دستگاه‌ های اجرایی، نهادهای عمومی و نیروهای مسلح شهرستان کاشان، در سالن اجتماعات مدرسه مرحوم لاجوردی در […]

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان جلسه رفع مشکلات خیابان کارگر با حضور آیت الله سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه، علی‌اکبر مرتضائی فرماندار ویژه و تنی چند از روسای دستگاه‌ های اجرایی، نهادهای عمومی و نیروهای مسلح شهرستان کاشان، در سالن اجتماعات مدرسه مرحوم لاجوردی در خیابان کارگر برگزار شد.

علی اکبر مرتضایی قهرودی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان، پس از استماع مشکلات و معضلات مختلف محله کارگر و بحث و تبادل نظر اعضای جلسه پیرامون آنها و همچنین ارائه راهکارها و پیشنهاداتی در این خصوص و نیز رهنمودهای آیت اله سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان، موارد مطرح شده در جلسه را جمع بندی و پس از مصوب نمودن درجلسه، به شرح ذیل به اعضای جلسه ابلاغ کرد:

۱-مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برای تأمین کمبود کادر آموزشی مدرسه مرحوم لاجوردی شامل  یک معلم و دو مشاور اقدام کند.

۲-نیروی انتظامی یک اکیپ نیروی گشت درساعات آغاز کار و تعطیلی مدرسه مرحوم لاجوردی در مسیر عبور و مرور دانش آموزان بطور روزانه بکار گیرد.

۳-فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج با همکاری کمیته امداد و بهزیستی شهرستان به خانواده های نیازمند این منطقه مساعدت لازم را انجام دهند.

۴-مدیر عامل موسسه خیرین مدرسه ساز با حمایت آیت الله سلیمانی پیرامون الحاق زمین مجاور مدرسه مرحوم لاجوردی برای توسعه آن اقدام کنند.

۵-با توجه به صدور مجوز کمپ ترک اعتیاد بانوان برای کاشان، نهایتا” ظرف یک ماه آتی، کمپ راه اندازی شود.

۶-نیازهای روانشناسی دانش آموزان منطقه توسط نماینده اهالی به دانشگاه پیام نور کاشان اعلام شود تا دانشگاه پرسنل لازم در این خصوص را تامین و به این محل اعزام کند.

۷-دانشگاه علوم پزشکی نیازهای بهداشتی و درمانی منطقه را به فوریت بررسی و برای رفع و به حداقل رساندن آنها اقدام کند.

۸-کمیته امداد شهرستان یک واحد خانه امداد در این منطقه ایجاد کند.

۹-باتوجه به لزوم بازگشایی کوچه بن بست جنب مدرسه، شهرداری پس از انجام مطالعات لازم برای این موضوع اقدام لازم به عمل آورد.

۱۰-کلیه اداراتی که در سطح محله کارگر، مراکز خدماتی نظیر سالن ورزشی و امثالهم دارند با قیمت مناسب در اختیار اهالی قرار دهند.

۱۱- خودرو ۱۲۳ اورژانس اجتماعی بهزیستی در سطح منطقه به صورت هفتگی در روز گشت داشته باشد.

۱۲-با توجه به اعلام آمادگی شورای شهر، بخشی از هزینه‌های مورد نیاز امور فرهنگی این منطقه توسط شهرداری تامین شود.

 

مطالب مشابه

#گزارش_تصویری 🔷️ دیدار نوروزی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسین بنایی، استاد حوزه و دانشگاه چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲  

۲ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری 🔷️ دیدار نوروزی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با آیت اله اعتمادی رئیس حوزه علمیه، مدرس حوزه و دانشگاه چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲    

۲ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری 🔷️ دیدار نوروزی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای بنی هاشمی استاد اخلاق، پژوهشگر، مدرس حوزه و دانشگاه چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲  

۲ فروردین ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری 🔷️ بازدید فرماندار ویژه شهرستان کاشان، معاونین فرماندار و مسئولین برخی دستگاه ها از پارکینگ های اطراف مجموعه جهانی باغ فین در مسکن مهر به منظور بررسی وضعیت ترافیکی مسیرهای گردشگری چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲  

۲ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + پنج =