شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۳:۲۸:۰۴
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

مدیر امور شهری و شهرداری‌های فرمانداری کاشان: ایجاد مسیر اولیه دسترسی نمایشگاه بین المللی کاشان به تصویب رسید

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ هادی اکبری در حاشیه جلسه کمیته کار کمیسیون ماده ۵ شهرستان کاشان گفت: احداث نمایشگاه بین المللی کاشان و تعبیه دسترسی مناسب به آن موجب رونق هر چه بیشتر تولید و اشتغال در منطقه و حفظ برند صنایع بافندگی کاشان می گردد که تامین […]

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ هادی اکبری در حاشیه جلسه کمیته کار کمیسیون ماده ۵ شهرستان کاشان گفت: احداث نمایشگاه بین المللی کاشان و تعبیه دسترسی مناسب به آن موجب رونق هر چه بیشتر تولید و اشتغال در منطقه و حفظ برند صنایع بافندگی کاشان می گردد که تامین راه دسترسی برای نمایشگاه بین المللی در جلسه کمیته کار مطرح و مسیر اولیه به تایید و تصویب رسید.

وی در ادامه تصریح کرد: در جلسه کمیته کار کمیسیون ماده ۵ در حدود ۲۰ پرونده مطرح شد که ۳ مورد مربوط به شهر مشکات و ۱۷ مورد مربوط به شهر کاشان بود که ۵ مورد از ۱۷ مورد مربوط به طرح های تولیدی و خدماتی خارج از محدوده شهر شامل تامین راه دسترسی نمایشگاه بین المللی، تغییر کاربری صنایع کارگاهی و تغییر کاربری برای چندین اداره دولتی در محور راوند بود.

مدیر امور شهری و شهرداری های فرمانداری ویژه کاشان تصریح کرد: یکی از طرح های مهمی که در این جلسه مطرح گردید طرح ساماندهی اراضی محور کلاته (خیابان امیر المومنین (ع) تا انتهای محور امیرکبیر) بود، این منطقه به علت اینکه به تازگی وارد محدوده شهری گردیده، رشد بسیار فزاینده ای داشته است.

اکبری اضافه کرد: این محدوده طرح شهرسازی جدیدی می طلبید تا کاربری ها و شبکه های ارتباطی آن ساماندهی گردد که در این راستا مشاور طرح جامع با ارائه فاز اول مطالعات ساماندهی این محور در این جلسه مقدمات تصویب طرح فراهم گردید و مقرر شد با تکمیل فازهای بعدی مطالعات و رفع نواقص و ایراداتی مطرح شد تا در جلسه بعدی این کمیته کارشناسی مجددا رسیدگی شود.

گفتنی است؛ جلسه کمیته کار کارشناسی کمیسیون ماده ۵ شهرستان کاشان با حضور مدیر امور شهری و شهرداری های فرمانداری ویژه شهرستان کاشان، معاون مدیرکل و رییس اداره راه و شهرسازی، شهردار و رییس شورای اسلامی شهر های کاشان و مشکات و اعضای این کمیته برگزار شد.

 

 

 

 

هادی اکبری کاشان

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 5 =