پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۳:۵۷:۴۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار ویژه کاشان: با هرگونه تغییر قیمت بدون ضابطه برخورد جدی می شود

  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در جلسه فوق العاده کارگروه تنظیم بازار شهرستان با عنوان کمیته اقدام مشترک با اشاره به اهمیت و لزوم نظارت بر اصناف و بازار به منظور جلوگیری از گران فروشی ومتعادل کردن قیمت ها اظهار داشت: کمیته اقدام مشترک تنظیم […]

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در جلسه فوق العاده کارگروه تنظیم بازار شهرستان با عنوان کمیته اقدام مشترک با اشاره به اهمیت و لزوم نظارت بر اصناف و بازار به منظور جلوگیری از گران فروشی ومتعادل کردن قیمت ها اظهار داشت: کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان متشکل از دستگاه های اجرایی تیم های مشترک نظارت و بازرسی در کاشان تشکیل شده و با توجه به اهمیت یکسان شدن قیمت ها در سراسر استان با تشدید نظارت بر قیمت ها از هرگونه تغییر قیمت بدون ضابطه جلوگیری و برخورد جدی می شود.

وی در ادامه افزود: اکیپ های نظارت و بازرسی با افزایش گشت های روزانه در سطح شهرستان تا شب عید بر قیمت ها نظارت خواهند داشت و با تخلفات به شدت بر خورد می کنند.

وی افزود: هریک از اکیپ های نظارت و بازرسی ملزم هستند گزارش آماری فعالیت خود را به صورت  روزانه به فرمانداری ارائه دهند و دستگاه های اجرایی ذیربط نیز گزارش جامع فعالیت خود را در روزهای چهارشنبه به تعزیرات حکومتی به عنوان دبیر کمیته اقدام مشترک اعلام تا فرمانداری تا با جدیت بر روند اقدامات و بازرسی ها برخی کالاها نظارت نماید.

فرماندار کاشان تاکید کرد: چند نرخی بودن برخی کالاها در شهر کاشان زیبنده شهری مانند دارالمومنین کاشان نیست و تیم های نظارت و بازرسی باید تمام تلاش خود را در جهت متعادل و یکسان کردن قیمت ها با نرخ های مصوب بکار گیرند.

رییس کارگروه تنظیم بازار شهرستان کاشان افزود: به منظور کنترل بیشتر و متعادل ساختن قیمت ها، باید در ۳ یا ۴ نقطه شهر بازارچه‌های عرضه مستقیم کالا ایجاد شود و مایحتاج مردم به ویژه کالاهای اساسی به وفور به مردم عرضه شود.

مرتضایی گفت: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که هیچ گاه انبارها خالی از کالا نشود و همیشه موجودی انبارهای کالا و سردخانه های میوه کفاف نیاز مردم و بازار را بدهد.

علی اکبر مرتضایی تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد با تخلفاتی نظیر گران فروشی و کم‌فروشی و به ویژه احتکار کالا به شدت برخورد شود و قیمت هایی که بدون ضابطه بالا رفته به نرخ مصوب تنظیم بازار بازگشته و تعادل و یکسان سازی قیمت ها محقق شود.

فرماندار در پایان سخنان خود گفت: با نظارت و اقدام به موقع و ایجاد بازارچه های کالاهای اساسی در چند نقطه شهر آرامش را به بازار و جامعه باز می گردانیم و از شهروندان شریف کاشانی درخواست داریم بجای خرید کاذب، به اندازه نیاز روزانه خود و خانواده اقدام به خرید کنند.

در پایان این نشست از کارگروه، مسعود خاندایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری به عنوان سخنگوی کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان کاشان انتخاب و معرفی گردید.

گفتنی است جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان کاشان به ریاست علی اکبر مرتضایی فرماندار و به دبیری اداره تعزیرات حکومتی و با حضور تنی چند از روسای دستگاه‌ های اجرایی و نهادهای عمومی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 4 =