شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
۱۰:۵۸:۲۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

دومین نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کاشان برگزار شد

  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دومین نشست انجمن کتابخانه های عمومی به ریاست علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه و رییس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در محل کتابخانه عمومی مسجد آقابزرگ برگزار شد. در این جلسه از انجمن که باحضور اعضا تشکیل شد و به احصاء نیازهای کتابخانه […]

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دومین نشست انجمن کتابخانه های عمومی به ریاست علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه و رییس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در محل کتابخانه عمومی مسجد آقابزرگ برگزار شد.

در این جلسه از انجمن که باحضور اعضا تشکیل شد و به احصاء نیازهای کتابخانه ها در حوزه های مختلف به خصوص زمین برای احداث و مکاتبه با راه و شهرسازی در این زمینه، تهیه پهنه بندی در نقشه شهر برای جانمایی مناسب کتابخانه ها، بازدید اعضای انجمن کتابخانه ها از کتابخانه های شاخص کشور به منظور الگو گیری مناسب، بازدید میدانی مستمر ازکتابخانه ها برای برآورد هزینه و تعمیرات، احصاء نیازهای کتابخانه ها به کتاب با مشارکت اوقاف و امور خیریه،بررسی اجرای اطلس کتابخانه های عمومی پرداخته شد.

همچنین مقرر شد ایجاد انجمن کتابخانه های عمومی در شهرهای شهرستان با حضور بخشداران، شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهر به منظور توجه بیشتر به کتابخانه های شهرهای هفت گانه اجرایی شود.

در ادامه این نشست مقرر شد در نتیجه اقدامات و اجرای مصوبات در نشست بعد مورد بررسی و اعضا گزارش اقدامات خود را ارائه نمایند.

در پایان این نشست از اعضای انجمن و مسوولین سه کتابخانه عمومی توسط فرماندار تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است دومین نشست انجمن به دبیری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور روسای اداره کتابخانه عمومی و سایر اعضا در کتابخانه عمومی مسجد آقابزرگ برگزار شد.

 

مطالب مشابه

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ١۶، چگونگی فعالیت جبهه های سیاسی را در تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی یادآوری کرد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

  معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان گفت: با توجه به ایام برگزاری انتخابات و لزوم تدابیر ترافیکی و امنیتی روبروی فرمانداری ویژه کاشان، مسیر میدان شهید منتظری به سمت میدان ولی عصر (عج) از ساعت ۲۲:۰۰ پنجشنبه شب مسدود خواهدشد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ هادی اکبری با اعلام این خبر […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار ویژه و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان گفت: کلیه مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی در روز چهارشنبه ۹ اسفندماه ۱۴۰۲ به صورت غیرحضوری می‌باشد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی اظهار داشت: با توجه به پیش بینی بارش رحمت الهی و سردی و برودت هوا همراه با یخ‌زدگی معابر […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار ویژه و رئیس کارگروه انتخابات کاشان گفت: ۵۴ داوطلب پس از پایان مهلت برای انصراف (ساعت ۸:۰۰ صبح هشتم اسفند ۱۴۰۲) برای راه یافتن به مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل با هم رقابت می‌کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی افزود: شب گذشته همکاران مشغول […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 6 =