چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
۱۷:۲۵:۰۶
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

دومین نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کاشان برگزار شد

  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دومین نشست انجمن کتابخانه های عمومی به ریاست علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه و رییس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در محل کتابخانه عمومی مسجد آقابزرگ برگزار شد. در این جلسه از انجمن که باحضور اعضا تشکیل شد و به احصاء نیازهای کتابخانه […]

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دومین نشست انجمن کتابخانه های عمومی به ریاست علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه و رییس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در محل کتابخانه عمومی مسجد آقابزرگ برگزار شد.

در این جلسه از انجمن که باحضور اعضا تشکیل شد و به احصاء نیازهای کتابخانه ها در حوزه های مختلف به خصوص زمین برای احداث و مکاتبه با راه و شهرسازی در این زمینه، تهیه پهنه بندی در نقشه شهر برای جانمایی مناسب کتابخانه ها، بازدید اعضای انجمن کتابخانه ها از کتابخانه های شاخص کشور به منظور الگو گیری مناسب، بازدید میدانی مستمر ازکتابخانه ها برای برآورد هزینه و تعمیرات، احصاء نیازهای کتابخانه ها به کتاب با مشارکت اوقاف و امور خیریه،بررسی اجرای اطلس کتابخانه های عمومی پرداخته شد.

همچنین مقرر شد ایجاد انجمن کتابخانه های عمومی در شهرهای شهرستان با حضور بخشداران، شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهر به منظور توجه بیشتر به کتابخانه های شهرهای هفت گانه اجرایی شود.

در ادامه این نشست مقرر شد در نتیجه اقدامات و اجرای مصوبات در نشست بعد مورد بررسی و اعضا گزارش اقدامات خود را ارائه نمایند.

در پایان این نشست از اعضای انجمن و مسوولین سه کتابخانه عمومی توسط فرماندار تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است دومین نشست انجمن به دبیری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور روسای اداره کتابخانه عمومی و سایر اعضا در کتابخانه عمومی مسجد آقابزرگ برگزار شد.

 

مطالب مشابه

  محمدشریف زارعی در مراسم تکریم و معارفه رییس اداره گاز کاشان گفت: این شهرستان مختصات بزرگی داشته و صنعت این منطقه بزرگ با مشترکات زیاد است و کار مدیریت در این شهرستان به ویژه در حوزه گاز سخت و خدمت رسانی در این حوزه مهم است، مدیر این دستگاه باید از حداکثر ظرفیت مجموعه […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

   جلسه تکریم و معارفه رئیس جدید اداره گاز شهرستان با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، ابوالقاسم عسکری مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین و کارکنان شرکت گاز در روز چهارشنبه ۱۷ خرداد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. در این نشست از تلاش ها و زحمات […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، در این جلسه فرآیند آموزش عوامل اجرایی شعب بویژه نمایندگان فرمانداران همچنین اتصال فیبرنوری بخشداری‌های مستقل به بحث و بررسی گذاشته شد. همچنین موارد اصلاحات جدیدی که در قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و در فرایند تأیید شورای نگهبان است نیز مورد بررسی قرار […]

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد و شهید قدیرزاده، با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، مهدی زاهدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان و جمعی از مردم و مسئولین در بوستان شهید قدیرزاده واقع در خیابان امام خمینی (ره) برگزار شد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 4 =