پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
۰۲:۲۸:۲۰
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

حضور فرماندار کاشان در روستای ون از توابع بخش نیاسر

    فرماندار ویژه کاشان به همراه تعدادی از مدیران ادارات در سفر به روستای ون از توابع بخش نیاسر به بررسی و رفع مشکلات این منطقه پرداخت. علی اکبر مرتضایی روز پنجسنبه ۹ دی ماه با حضور در روستای ون به بررسی مشکلات این روستا از جمله نداشتن خانه بهداشت، کمبود آب شرب، ساماندهی […]

 

 

فرماندار ویژه کاشان به همراه تعدادی از مدیران ادارات در سفر به روستای ون از توابع بخش نیاسر به بررسی و رفع مشکلات این منطقه پرداخت.

علی اکبر مرتضایی روز پنجسنبه ۹ دی ماه با حضور در روستای ون به بررسی مشکلات این روستا از جمله نداشتن خانه بهداشت، کمبود آب شرب، ساماندهی دامگاه روستا ، فراهم کردن فضای ورزشی برای جوانان، بهینه کردن روکش آسفالت و روشنایی جاده مواصلاتی روستا و ایجاد وسیله نقلیه عمومی برای تردد روستاییان به شهر پرداخت.

این نشست که با حضور مردم و مسؤلین ادارات شهرستان در مسجد جامع روستای ون صورت گرفت، مکاتبه برای تفکیک و خرید زمین از مخابرات برای ایجاد خانه بهداشت روستا، رفع مشکلات فاضلاب روستا، کم آبی و قرار دادن اعتبار برای انجام لایروبی قنات و همچنین جانمایی برای زمین مسکن جوانان از جمله مواردی بود که برای این روستا مصوب شد.

 

مطالب مشابه

هفدهمین سالگرد ارتحال آیت الله سید مهدی یثربی، امام جمعه فقید شهرستان دارالمومنین کاشان با حضور اقشار مختلف مردم، نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین در مسجد جامع حبیب بن موسی کاظم(ع) کاشان برگزار شد.      

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری دوازدهمین گردهمایی ائمه جمعه منطقه کاشان، با حضور نماینده ولی فقیه در کاشان ، نماینده مردم نطنز ، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان، نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل و فرماندار نطنز  در گلزار شهدای دارالسلام گلابچی این شهر برگزار شد. […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

صبح روز هفتم فروردین ماه، نخستین نشست شورای اداری استان با حضور استاندار اصفهان، معاونین استاندار، تعدادی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران و مدیران دستگاه های اداری و اجرایی و به صورت ویدیوکنفرانس با حضور ریاست جمهوری در خصوص تبیین رویکرد دولت سیزدهم در تحقق شعار سال برگزار شد.  

۹ فروردین ۱۴۰۲

📸 #گزارش_تصویری   مراسم آداب نذر حاجات، آیین هاما یا هوم بابایی، سحر و مناجات خوانی، آداب پخت آش رشته ماه مبارک رمضان، آداب پخت حلوای چزه با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان در مجموعه جهانی باغ فین کاشان برگزار شد. اجرای این برنامه توسط اهالی روستای پنداس از توابع بخش برزک در عصر روز […]

۹ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =