شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲
۰۴:۵۵:۱۴
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

پیام فرماندار ویژه کاشان در پی درگذشت دکتر منوچهر آریان‌پور

    به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در پی درگذشت دکتر منوچهر آریان‌پور پیامی به شرح زیر صادر نمود.   دکتر منوچهر آریان‌پور شخصیتی جهانی برآمده از دیار کاشان بود که عمر خود را مصروف خدمت به جامعه علمی در جهان نمود که  با وجود تمامی […]

 

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در پی درگذشت دکتر منوچهر آریان‌پور پیامی به شرح زیر صادر نمود.

 

دکتر منوچهر آریان‌پور شخصیتی جهانی برآمده از دیار کاشان بود که عمر خود را مصروف خدمت به جامعه علمی در جهان نمود که  با وجود تمامی پیشرفت ها و توانمندی های خود تعلق خاطر بسیاری به کشور و دیار خود داشت.

ایشان با فروتنی و بزرگ اندیشی تمام اندوخته و دارایی خود را به دانشگاه کاشان تقدیم نمود که این مهم نشان از نگاه بلند این شخصیت بزرگ بود.

کتب فرهنگ لغت وی برای اکثر ایرانیان شناخته شده و یک راهنمای جامعی برای فراگیری و آشنایی با زبان خارجی است که مطالعات و تحقیقات فراوانش در این حوزه آثار مختلفی را برای درک بهتر زبان خارجه به انتشار رسانده و مورد استفاده همگان قرار داده است.

وی با اینکه در کشورهای خارجی سکونت داشت اما به دفعات در زادگاهش کاشان و در میان دانشجویان و اساتید دانشگاه برای انتقال دانش و تجربیات خود حضور یافته که همین امر در افزایش میزان موفقیات این دانشگاه در سطح ملی و بین المللی موثر واقع شده است.

اینجانب ضمن ابراز اندوه فراوان مصیبت درگذشت این شخصیت علمی و جهانی را ابتدا به خانواده ایشان و سپس به جامعه علمی کشور و همچنین به مردم شریف شهرستان کاشان تسلیت عرض نموده و از دانشجویان و اساتید دارالمومنین شهرستان تقاضامندم که ادامه دهنده راه اساتید بزرگی همچون دکتر منوچهر آریان پور بوده و موجب افتخار و سربلندی نام کاشان در جهان باشند.

 

علی اکبر مرتضایی قهرودی

فرماندار ویژه شهرستان کاشان

 

مطالب مشابه

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ هادی اکبری گفت: کلیه دستگاه های اجرایی و عمومی عضو ستاد خدمات سفر شهرستان تا ۱۴ فروردین ماه در حالت آماده باش بوده و موظف هستند مطابق با دستور العمل ابلاغی خدمات سفر۱۴۰۲ و مصوبات نسبت به ارائه خدمات به مسافران و گردشگران اقدام نمایند. معاون هماهنگی […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۲

وزارت کشور با صدور بیانیه ای تاکید کرد هیچ گونه عقب نشینی یا تساهل در اصول و احکام دینی و ارزش های سنتی صورت نگرفته و نخواهد گرفت و حجاب به عنوان یک ضرورت شرعی غیر قابل تردید همواره از اصول عملی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۲

هفدهمین سالگرد ارتحال آیت الله سید مهدی یثربی، امام جمعه فقید شهرستان دارالمومنین کاشان با حضور اقشار مختلف مردم، نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین در مسجد جامع حبیب بن موسی کاظم(ع) کاشان برگزار شد.      

۹ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری دوازدهمین گردهمایی ائمه جمعه منطقه کاشان، با حضور نماینده ولی فقیه در کاشان ، نماینده مردم نطنز ، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه شهرستان کاشان، نماینده ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در کاشان و آران و بیدگل و فرماندار نطنز  در گلزار شهدای دارالسلام گلابچی این شهر برگزار شد. […]

۹ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =