پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۳:۲۰:۵۵
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

پیام فرماندار ویژه کاشان در پی درگذشت دکتر منوچهر آریان‌پور

    به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در پی درگذشت دکتر منوچهر آریان‌پور پیامی به شرح زیر صادر نمود.   دکتر منوچهر آریان‌پور شخصیتی جهانی برآمده از دیار کاشان بود که عمر خود را مصروف خدمت به جامعه علمی در جهان نمود که  با وجود تمامی […]

 

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در پی درگذشت دکتر منوچهر آریان‌پور پیامی به شرح زیر صادر نمود.

 

دکتر منوچهر آریان‌پور شخصیتی جهانی برآمده از دیار کاشان بود که عمر خود را مصروف خدمت به جامعه علمی در جهان نمود که  با وجود تمامی پیشرفت ها و توانمندی های خود تعلق خاطر بسیاری به کشور و دیار خود داشت.

ایشان با فروتنی و بزرگ اندیشی تمام اندوخته و دارایی خود را به دانشگاه کاشان تقدیم نمود که این مهم نشان از نگاه بلند این شخصیت بزرگ بود.

کتب فرهنگ لغت وی برای اکثر ایرانیان شناخته شده و یک راهنمای جامعی برای فراگیری و آشنایی با زبان خارجی است که مطالعات و تحقیقات فراوانش در این حوزه آثار مختلفی را برای درک بهتر زبان خارجه به انتشار رسانده و مورد استفاده همگان قرار داده است.

وی با اینکه در کشورهای خارجی سکونت داشت اما به دفعات در زادگاهش کاشان و در میان دانشجویان و اساتید دانشگاه برای انتقال دانش و تجربیات خود حضور یافته که همین امر در افزایش میزان موفقیات این دانشگاه در سطح ملی و بین المللی موثر واقع شده است.

اینجانب ضمن ابراز اندوه فراوان مصیبت درگذشت این شخصیت علمی و جهانی را ابتدا به خانواده ایشان و سپس به جامعه علمی کشور و همچنین به مردم شریف شهرستان کاشان تسلیت عرض نموده و از دانشجویان و اساتید دارالمومنین شهرستان تقاضامندم که ادامه دهنده راه اساتید بزرگی همچون دکتر منوچهر آریان پور بوده و موجب افتخار و سربلندی نام کاشان در جهان باشند.

 

علی اکبر مرتضایی قهرودی

فرماندار ویژه شهرستان کاشان

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هفده =