چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
۰۳:۰۷:۵۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار ویژه کاشان: ۹۰ درصد دانش آموزان کاشانی واکسینه شده اند

  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان که با حضور حضرت آیت اله سلیمانی نماینده ولی فقیه در منطقه برگزار شد، اظهار داشت: ۵۶۰۰ نیروی فرهنگی رسمی و غیر رسمی در کاشان داریم که ۹۵ درصد از فرهنگیان کاشان […]

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان که با حضور حضرت آیت اله سلیمانی نماینده ولی فقیه در منطقه برگزار شد، اظهار داشت: ۵۶۰۰ نیروی فرهنگی رسمی و غیر رسمی در کاشان داریم که ۹۵ درصد از فرهنگیان کاشان تاکنون واکسینه شدند و از ۲۷ هزار دانش آموز تاکنون درحدود ۲۵ هزار دانش آموز واکسینه شدند که با این وجود ۹۰ درصد دانش آموزان بالای ۱۲ سال نیز واکسینه شده اند.
فرماندار ویژه و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به اینکه انجام واکسیناسیون برای تمامی افراد جامعه الزامیست، بیان داشت: مدیران مدارس مسوول بررسی وضعیت واکسیناسیون دانش آموزان و معلمان هستند و به منظور سلامتی فرزندان عزیزمان باید از واکسن دانش آموزان و تست PCR مطمئن شویم و چنانچه تستPCR مثبت بود فرد باید در محل ایزوله امتحان بدهد.
وی اضافه کرد: در محل برگزاری امتحان علاوه بر بررسی وضعیت واکسیناسیون دانش آموزان و معلمان، وضعیت تهویه مناسب در محل برگزاری آزمون ها و همچنین ضدعفونی مرتب مکان و رعایت پروتکل های بهداشتی مورد تاکید است.
مرتضایی در خصوص مدارس بلااستفاده در روستاها گفت: طبق مصوبات قبلی شورای آموزش و پرورش املاک و مدارس بلااستفاده در روستاهای شهرستان که استفاده مفیدی از آنها نمی شود باید برای اجرای برنامه های فرهنگی، آموزشی و بهداشتی در اختیار دهیاری ها یا حتی متقاضیان برای این زمینه قرار گیرد تا فواید آن به مردم روستا برسد.
فرماندار ویژه کاشان با اشاره به جذب نیروهای خرید خدمات در آموزش و پرورش کاشان، افزود: آموزش و پرورش ضمن اینکه باید شایستگی فردی، تحصیلات مرتبط و توانمندی افراد را در اولویت جذب به عنوان معلم در هر مقطعی قرار داده و ضرورت دارد لیست کلیه نیروها و نحوه جذب آنها مشخص و در اختیار فرمانداری برای بررسی قرار گیرد.
گفتنی است هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضور حضرت آیت اله سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان و به ریاست علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه کاشان و به دبیری آموزش و پرورش در سالن جلسات این اداره برگزار شد.

 

مطالب مشابه

ارتباط تلفنی مردمی با مدیرکل آموزش و پرورش استان جناب آقای ابراهیمی از طریق سامانه تلفنی سامد(۱۱۱)  زمان: چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۰ سامانه ارتباط مردم با دولت (سامد) به نشانی ۱۱۱٫ir و با هدف پاسخگویی مستقیم دستگاه ها و سازمان های کشور از طریق سامانه الکترونیکی و تلفنی، این […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

  با تلاش و پیگیری بخشدار مرکزی، مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث فرمانداری ویژه کاشان و مشارکت ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، آب و فاضلاب، مخابرات، گاز، برق، شورای اسلامی و دهیاری، بحران به وجود آمده به واسطه وقوع سیل در روستای دره برطرف گردید.   گفتنی است؛ طی بارش جمعه شب […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

محمدشریف زارعی گفت: زائران کاشانی با ۲۷ دستگاه اتوبوس که توسط فرمانداری و بخشداری ها و برخی شرکت های خصوصی تامین شده از نقاط مختلف شهرستان عازم بارگاه ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) می‌شوند.

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در دومین دوشنبه از خرداد ماه ۱۴۰۲، ۱۵ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی که با حضور کارشناسان فرمانداری تشکیل شد، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات معیشتی و […]

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =