چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۰۲:۳۸:۳۶
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

دیدار معاون رییس جمهور با نماینده مقام معظم رهبری در کاشان

    سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور با حضور در دفتر امام جمعه کاشان با حضرت آیت‌الله سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه در منطقه و همچنین فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو کرد. آیت اله سلیمانی در این دیدار مشکل مهم کشور را معیشت مردم برشمرد و افزود: این مشکل برای مردم کمرشکن و […]

 

 

سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور با حضور در دفتر امام جمعه کاشان با حضرت آیت‌الله سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه در منطقه و همچنین فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو کرد.

آیت اله سلیمانی در این دیدار مشکل مهم کشور را معیشت مردم برشمرد و افزود: این مشکل برای مردم کمرشکن و طاقت‌فرسا شده است که البته با شیوه‌ برخی رییس‌جمهورهای قبلی جوابگو نبوده و نیست.

وی تاکید کرد: باید شیوه‌هایی مانند بنیاد برکت و بنیاد مستضفان برای مناطق محروم که بستر اشتغال‌زایی‌های کوچک اما پربازده و پردرآمد است، توسعه یابد؛ البته ایجاد اشتغال برای مردم و به خصوص درآمدزایی جوانان نیازمند حمایت است.

معاون پارلمانی رییس جمهور از تشکیل برخی نشست شوراها پس از ۱۰ سال با حضور رییس جمهوری خبر داد و افزود: آقای رئیس‌جمهور فقط به برگزاری نشست بسنده نمی‌کنند بلکه همواره با تقسیم کار پیگیر اجرای مصوبه‌های این نشست‌ها هستند.

سیدمحمد حسینی اظهار داشت: در بودجه سال آینده به مدیران سطوح بالا و استانداران اختیارهایی داده شده که البته باید پاسخگو نیز باشند چون پیشتر به علت محدودیت بودجه دست آنها باز نبود.

 

معاون پارلمانی رییس جمهور

مطالب مشابه

فرماندار ویژه و رئیس کارگروه انتخابات کاشان گفت: ۵۴ داوطلب پس از پایان مهلت برای انصراف (ساعت ۸:۰۰ صبح هشتم اسفند ۱۴۰۲) برای راه یافتن به مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل با هم رقابت می‌کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی افزود: شب گذشته همکاران مشغول […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

بازدید شبانه فرماندار از وضعیت جاده ها و برف روبی محورها دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه مدیر مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث شهرستان از جاده‌ها و برف روبی مسیرها و راه‌های دسترسی بازدید نمود. دوشنبه شب ۷ اسفند ۱۴۰۲    

۸ اسفند ۱۴۰۲

تکمیلی با توجه به برودت هوا و بارش برف، با تصویب ستاد مدیریت بحران، آغاز بکار کارکنان دستگاه‌های اجرایی در شهرستان کاشان (به غیر از بخش‌های امدادی و خدمات رسان) در روز سه‌شنبه ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شود.      

۸ اسفند ۱۴۰۲

#تکمیلی دانشگاه‌های کاشان در روز سه‌شنبه غیرحضوری شد فرماندار ویژه کاشان گفت: علاوه بر مدارس، دانشگاه‌های کاشان در روز سه‌شنبه ۸ اسفند به صورت غیرحضوری خواهد بود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی اظهار داشت: با توجه به بارش برف و یخ‌زدگی معابر، کلیه مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌های شهرستان در روز […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − 1 =