پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۱۵:۲۲:۰۱
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری: شش طرح گردشگری در کاشان به تصویب رسید

  به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ حسین عبداله زاده در جلسه کمیته کار کارشناسی کمیسیون ماده ۵ شهرستان گفت: در این جلسه بالغ بر ۲۰ پرونده درخواست تعیین یا تغییر کاربری شهروندان واقع در شهرهای کاشان و قمصر مورد بررسی قرار گرفت. وی در ادامه افزود: شش طرح گردشگری […]

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ حسین عبداله زاده در جلسه کمیته کار کارشناسی کمیسیون ماده ۵ شهرستان گفت: در این جلسه بالغ بر ۲۰ پرونده درخواست تعیین یا تغییر کاربری شهروندان واقع در شهرهای کاشان و قمصر مورد بررسی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: شش طرح گردشگری شامل هتل و مجتمع گردشگری، یک طرح مجتمع بزرگ تجاری خدماتی و یک سایت اداری مهم ترین پرونده هایی بود که پس از چندین جلسه بررسی های فنی و کارشناسی، به تصویب اعضای کمیته کارشناسی کمیسیون ماده ۵ رسید.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان بیان داشت: در جلسه کمیته کارشناسی کمیسیون ماده ۵، بالغ بر ۱۲ پرونده مربوط به طرح های مسکونی شهروندان در دو شهر کاشان و قمصر مورد بحث، بررسی وتبادل نظر قرار گرفته و به تصویب رسید.

گفتنی است جلسه کمیته کارشناسی کمیسیون ماده ۵ قانون تاسیس شورای عالی معماری و شهرسازی به ریاست مهندس حسین عبداله زاده معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و به دبیری رییس اداره راه و شهرسازی و با حضور شهردار و رییس شورای اسلامی شهر و همچنین تنی چند از روسای دستگاه های اجرایی به عنوان اعضای کمیسیون در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + نوزده =