یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۲۰:۲۶:۰۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار ویژه کاشان:حضور پرشور مردم در انتخابات امسال دشمن شکن است

فرماندار ویژه کاشان گفت:حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رای باعث ایجاد یاس در میان دشمنان شده و توطئه آنها علیه ملت ایران را خنثی می کند.

 

محمدشریف زارعی در آیین افتتاح مخزن ذخیره آب روستای آزران در جمع مردم این روستا افزود: دشمنان ملت ایران با استفاده از روش های مختلف به دنبال کاهش مشارکت مردم در انتخابات پیش رو هستند، اما مردم ما هوشیار و بصیر بوده و همانطور که تاکنون در صحنه های مختلف حماسه آفریده اند، در این انتخابات نیز خواهند درخشید.

وی اظهار کرد:انتخابات از اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی است،از ابتدای انقلاب انتخابات های زیادی برگزار شده و مردم هموراه با حضور پرشور خود پای صندوق رای آمدند،دشمن به دنبال تضعیف نظام است چراکه انقلاب اسلامی ایران بر پایه اسلام ناب محمدی شکل گرفته و موجب ایجاد خودباروی در بین مسلمانان و آـزادگان جهان شده است.

فرماندار ویژه کاشان بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران موجب افزایش روحیه خودباوری و اتکا به ظرفیت های داخلی در کشور شده و پیشرفت های متعددی در حوزه های مختلف علم و فناوری کسب کرده ایم.

زارعی گفت:انقلاب اسلامی روحیه خودباوری را در کشور ایجاد کرد،قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تنها شهرهای بزرگ و برخوردار امکانات داشتند اما امروز در اقصی نقاط کشور و در دورافتاده ترین نقاط جوانان به اعتماد به نفس رسیده اند و در بسیاری از محصولات که مبنای دانش دارند به عنوان صادر کننده به کشورهای بزرگ هستیم.

وی اظهار کرد:در صنعت هواوفضا بسیاری از کشورها در صف خرید تولیدات کشور در این حوزه هستند،موشک های ساخت کشور بیش از ۲ هزار کیلومتر برد دارند و این بازدارندگی در جمهوری اسلامی ایجاد شده که این نتیجه خودباروی و دستاوردهای خود کشور است چراکه ابرقدرت های به ما تجهیزات پیشرفته نمی دهند و خود ما با روحیه خوباروی به قله رسیده ایم.

فرماندار ویژه کاشان بیان کرد:امروز در سراسر کشور طرح های مختلف عمرانی افتتاح شده که نتیجه توزیع عادلانه خدمات در سراسر کشور است این مشی حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است چراکه هدف انقلاب اسلامی توزیع ثروت،خدمات و امکانات تا دورترین نقاط کشور است.

زارعی گفت:قبل از انقلاب اسلامی اگر کسی مریض می شد باید به شهرستان یا مرکز استان سفر می کرد اما امروز محرومیت زدایی در نقاط مختلف کشور انجام شده که مبنای تفکر نظام مقدس جمهوری اسلامی است و با این تفکر می توانیم به تعالی برسیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

  معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان گفت: با توجه به ایام برگزاری انتخابات و لزوم تدابیر ترافیکی و امنیتی روبروی فرمانداری ویژه کاشان، مسیر میدان شهید منتظری به سمت میدان ولی عصر (عج) از ساعت ۲۲:۰۰ پنجشنبه شب مسدود خواهدشد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ هادی اکبری با اعلام این خبر […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار ویژه و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان گفت: کلیه مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی در روز چهارشنبه ۹ اسفندماه ۱۴۰۲ به صورت غیرحضوری می‌باشد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی اظهار داشت: با توجه به پیش بینی بارش رحمت الهی و سردی و برودت هوا همراه با یخ‌زدگی معابر […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار ویژه و رئیس کارگروه انتخابات کاشان گفت: ۵۴ داوطلب پس از پایان مهلت برای انصراف (ساعت ۸:۰۰ صبح هشتم اسفند ۱۴۰۲) برای راه یافتن به مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل با هم رقابت می‌کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی افزود: شب گذشته همکاران مشغول […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

بازدید شبانه فرماندار از وضعیت جاده ها و برف روبی محورها دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه مدیر مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث شهرستان از جاده‌ها و برف روبی مسیرها و راه‌های دسترسی بازدید نمود. دوشنبه شب ۷ اسفند ۱۴۰۲    

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 3 =