چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۰۳:۲۵:۰۳
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار ویژه کاشان: دشمن به دنبال القای مشارکت‌نکردن مردم در انتخابات است

فرماندار ویژه کاشان گفت: دشمن با استفاده از هر ابزاری قصد دارد ،القا کند که مردم به واسطه برخی مشکلات در انتخابات شرکت نخواهند کرد اما ملت بصیر ایران با حضور گسترده و پرشور در انتخابات ۱۱ اسفند نه‌ تنها اجازه شاد شدن دشمنان را نمی‌دهند بلکه با افزایش نرخ مشارکت موجب یاس و ناامیدی […]

فرماندار ویژه کاشان گفت: دشمن با استفاده از هر ابزاری قصد دارد ،القا کند که مردم به واسطه برخی مشکلات در انتخابات شرکت نخواهند کرد اما ملت بصیر ایران با حضور گسترده و پرشور در انتخابات ۱۱ اسفند نه‌ تنها اجازه شاد شدن دشمنان را نمی‌دهند بلکه با افزایش نرخ مشارکت موجب یاس و ناامیدی آنها را نیز فراهم می‌کنند.

محمدشریف زارعی عصر سه شنبه در گردهمایی پیشکسوتان انقلاب اسلامی کاشان افزود:تجربه ثابت کرده که حضور مردم در ادوار مختلف انتخابات از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون همواره پرشور و دشمن شکن بوده است.

وی اظهار کرد:حضرت امام خمینی(ره) روحیه خودباوری،ایثار و شهادت را در جامعه ایجاد و نهادینه کرد و این فضیلت ها که رمز پیروزی ملت ایران در همه عرصه هاست، همچنان ادامه دارد.

فرماندار ویژه کاشان بیان کرد:در ایام دهه مبارک فجر دولت خدمات گسترده ای در منطقه کاشان انجام داده ،روز گذشته نزدیک به سه هزار میلیارد ریال طرح عمرانی را در روستاهای بخش برزک کاشان افتتاح کردیم،امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی امکانات و تجهیزات در دورافتاده ترین نقاط کشور وجود دارد.

زارعی گفت:آسفالت معابر،آبرسانی و ارائه اینترنت پرسرعت در کوچک ترین روستاها در حال اجراست و امسال در ایام دهه مبارک فجر ۳۰ هزار میلیارد ریال طرح های مختلف عمرانی در کاشان در حال اجرا و بهره برداری است.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار ویژه و رئیس کارگروه انتخابات کاشان گفت: ۵۴ داوطلب پس از پایان مهلت برای انصراف (ساعت ۸:۰۰ صبح هشتم اسفند ۱۴۰۲) برای راه یافتن به مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل با هم رقابت می‌کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی افزود: شب گذشته همکاران مشغول […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

بازدید شبانه فرماندار از وضعیت جاده ها و برف روبی محورها دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه مدیر مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث شهرستان از جاده‌ها و برف روبی مسیرها و راه‌های دسترسی بازدید نمود. دوشنبه شب ۷ اسفند ۱۴۰۲    

۸ اسفند ۱۴۰۲

تکمیلی با توجه به برودت هوا و بارش برف، با تصویب ستاد مدیریت بحران، آغاز بکار کارکنان دستگاه‌های اجرایی در شهرستان کاشان (به غیر از بخش‌های امدادی و خدمات رسان) در روز سه‌شنبه ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شود.      

۸ اسفند ۱۴۰۲

#تکمیلی دانشگاه‌های کاشان در روز سه‌شنبه غیرحضوری شد فرماندار ویژه کاشان گفت: علاوه بر مدارس، دانشگاه‌های کاشان در روز سه‌شنبه ۸ اسفند به صورت غیرحضوری خواهد بود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی اظهار داشت: با توجه به بارش برف و یخ‌زدگی معابر، کلیه مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌های شهرستان در روز […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + هفده =