چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۰۲:۳۰:۰۶
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار کاشان: متخلفین گرانفروشی به مردم در لحظه پلمب و برخورد قضایی شوند

  فرماندار ویژه کاشان گفت: تنظیم بازار شهرستان از مباحث مهمی است که با مشارکت و کمک مردم حاصل می‌شود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان، گفت: تنظیم بازار یکی از مهمترین ماموریت های وزارت جهاد کشاورزی و صمت است و لازم است این مجموعه ها […]

 

فرماندار ویژه کاشان گفت: تنظیم بازار شهرستان از مباحث مهمی است که با مشارکت و کمک مردم حاصل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان، گفت: تنظیم بازار یکی از مهمترین ماموریت های وزارت جهاد کشاورزی و صمت است و لازم است این مجموعه ها با همکاری سایر دستگاه‌ها به ویژه تعزیرات حکومتی ضمن بهره گیری از ظرفیت بسیج اصناف اهتمام بیشتری برای تنظیم بازار انجام دهند.

فرماندار ویژه و رئیس کارگروه تنظیم بازار شهرستان اضافه کرد: در بحث قیمت کالاهای مورد نیاز مردم، لازم است ضمن تشدید نظارت و انسجام بازرسان، برخورد با متخلفین جدی و آنی باشد.

وی در خصوص اعمال قانون متخلفین تاکید کرد: بازرسان در بازدید سرزده از صنوف باید به موارد گران‌فروشی، کم‌فروشی، عدم درج‌قیمت و مباحث بهداشتی توجه ویژه داشته و در همان لحظه نسبت به پلمب آن مکان اقدام نمایند چرا که تذکر و جریمه تاکنون اثرگذاری مطلوبی نداشته است.

زارعی تصریح کرد: تیم مشترک بازرسی به ویژه تعزیرات حکومتی شهرستان موظف است پس از پلمب هر واحد صنفی متخلف، نسبت به نصب بنر تخلف در آن مکان و اطلاع رسانی به مردم اقدام کند.

زارعی در خصوص مباحث گوشت قرمز نیز بیان داشت: نوع کیفیت گوشت قرمز و درجه یک و درجه دو بودن آن باید توسط دامپزشکی در کشتارگاه مشخص شود چرا که برخی از مراکز عرضه به لحاظ درجه بندی و قیمت هم‌خوانی ندارد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار ویژه و رئیس کارگروه انتخابات کاشان گفت: ۵۴ داوطلب پس از پایان مهلت برای انصراف (ساعت ۸:۰۰ صبح هشتم اسفند ۱۴۰۲) برای راه یافتن به مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل با هم رقابت می‌کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی افزود: شب گذشته همکاران مشغول […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

بازدید شبانه فرماندار از وضعیت جاده ها و برف روبی محورها دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه مدیر مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث شهرستان از جاده‌ها و برف روبی مسیرها و راه‌های دسترسی بازدید نمود. دوشنبه شب ۷ اسفند ۱۴۰۲    

۸ اسفند ۱۴۰۲

تکمیلی با توجه به برودت هوا و بارش برف، با تصویب ستاد مدیریت بحران، آغاز بکار کارکنان دستگاه‌های اجرایی در شهرستان کاشان (به غیر از بخش‌های امدادی و خدمات رسان) در روز سه‌شنبه ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شود.      

۸ اسفند ۱۴۰۲

#تکمیلی دانشگاه‌های کاشان در روز سه‌شنبه غیرحضوری شد فرماندار ویژه کاشان گفت: علاوه بر مدارس، دانشگاه‌های کاشان در روز سه‌شنبه ۸ اسفند به صورت غیرحضوری خواهد بود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی اظهار داشت: با توجه به بارش برف و یخ‌زدگی معابر، کلیه مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌های شهرستان در روز […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هفت =