پنج شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
۰۸:۱۱:۳۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

ضرورت تدوین سند توسعه اشتغال پایدار شهرستان کاشان

  سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان ضمن تقدیر از تلاش‌های ۴ دستگاه اجرایی که با پیگیری سهم تعهدات خود را تا ۹۰ درصد به اجرا رسانده‌اند، بیان داشت: دستگاه‌های اجرایی عضو کارگروه برای تحقق سهم تعهدات اشتغال لازم است تا پایان دی ماه، سهم تعهدات خود […]

 

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان ضمن تقدیر از تلاش‌های ۴ دستگاه اجرایی که با پیگیری سهم تعهدات خود را تا ۹۰ درصد به اجرا رسانده‌اند، بیان داشت: دستگاه‌های اجرایی عضو کارگروه برای تحقق سهم تعهدات اشتغال لازم است تا پایان دی ماه، سهم تعهدات خود را به مرحله اجرایی رسانده و در این امر مهم پیشگام باشند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدرضا قاسمی به اهمیت اثرگذاری سهم اشتغال ایجاد شده در زنجیره تامین تاکید و بیان‌کرد: توسعه اشتغال در شهرستان کاشان با محوریت زنجیره تامین، تحقق می‌یابد.

قاسمی با اشاره به اهمیت میزان سهم سبد اقتصاد شهرستان از اشتغال ایجادشده اظهار داشت: در راستای سند چشم انداز شهرستان، جدای از مشاغل خدماتی و بلند مدت، مشاغلی که در شهرستان توجیه و کشش اقتصادی دارند باید مورد توجه و حمایت قرار گیرد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کاشان خاطر نشان کرد: تدوین سند توسعه اشتغال پایدار شهرستان به عنوان یک نیاز اساسی و مورد نیاز در برنامه ریزی ها باید در دستور کار قرار گیرد.

ششمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان به ریاست محمدرضا قاسمی سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان و با حضور مسئولین دستگاه‌های اجرایی در سالن جلسات فرمانداری با ۷ دستور کار برگزار شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

رئیس کارگروه انتخابات شهرستان کاشان تاکید کرد: تمامی تمهیدهای لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم در این شهرستان اندیشیده شده است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری   سومین روز از برگزاری دوره آموزشی اعضای شعب اخذ رای شهرستان در سالن اجتماعات امام رضا(ع) فرمانداری ویژه کاشان   دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲    

۱ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان این نشست با ۱۴ دستور کار در مورد درخواست‌های صنایع تعیین تکلیف شده کاشان به ریاست محمدرضا قاسمی سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری این شهرستان در سالن جلسات اداره صنعت، معدن و تجارت برگزار شد. مسائل بانکی و تسهیلات، درخواست استمهال صنایع در مورد بیمه جاری و […]

۱ اسفند ۱۴۰۲

وزیر کشور در همایش مجریان انتخابات استان اصفهان:  مشارکت همگانی در انتخابات با تأمین امنیت روانی جامعه و ایجاد فضای رقابت سالم برای داوطلبان، محقق می‌شود  وزیر کشور گفت: تأمین امنیت روانی جامعه و ایجاد فضای رقابت سالم برای داوطلبان، افزایش مشارکت مردم در انتخابات را به دنبال دارد. به گزارش اداره کل روابط عمومی […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =