چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۰۳:۱۶:۰۶
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار ویژه کاشان: مردمی‌سازی طرح ملی کاشت درخت در کاشان در دستور کار قرار گیرد

  محمدشریف زارعی در مراسم اجرای طرح ملی کاشت درخت در کاشان ضمن اشاره به سهمیه کاشان در مشارکت این طرح، اظهار داشت: لازم است از زمان موجود حداکثر استفاده و بهره را داشته باشیم و سهم دستگاه‌های مختلف را از این آلودگی و تولید ریزگردها مشخص و هشدارهای لازم صادر شود. وی با بیان […]

 

محمدشریف زارعی در مراسم اجرای طرح ملی کاشت درخت در کاشان ضمن اشاره به سهمیه کاشان در مشارکت این طرح، اظهار داشت: لازم است از زمان موجود حداکثر استفاده و بهره را داشته باشیم و سهم دستگاه‌های مختلف را از این آلودگی و تولید ریزگردها مشخص و هشدارهای لازم صادر شود.

وی با بیان اینکه بخشی از آلودگی موجود به دلیل کم‌آبی و بخش دیگر مداخلات انسانی است، افزود: باید مداخلات انسانی در شرایط فعلی برعکس باشد و کاشت درخت یکی از بهترین طرح‌هایی است که می‌تواند بخشی از خسارات گذشته را جبران کند.

فرماندار کاشان ضمن اشاره به لزوم اختصاص منابع قابل توجه برای اجرای این طرح، ابراز داشت: در صورتی که طرح به صورت مردمی اجرا شود و دولت نیز در اجرای این طرح مشارکت داشته باشد، طرح کاشت درخت محقق می‌شود و کار بزرگی است.

وی ضمن اشاره به کار کارشناسی در کاشان ویژه درختان مثمر گفت: کاشت درخت پسته، گل محمدی و سایر درختان امتحان خود را در شهرستان کاشان با موفقیت گذرانده و برای این آب و هوا مناسب است و لازم است کاشت دیگر درختان در کاشان نیز مورد بررسی قرار بگیرد.

زارعی ضمن اشاره به تعهد کاشت ۲۳۰ هزار نهال درخت توسط کاشان تصریح کرد: محیط زیست در یک روز و یک سال به این شرایط دچار نشده و سالیان سال دچار غفلت شده و امروز لازم است همه در کنار هم در راستای احیای محیط زیست قدم برداریم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار ویژه و رئیس کارگروه انتخابات کاشان گفت: ۵۴ داوطلب پس از پایان مهلت برای انصراف (ساعت ۸:۰۰ صبح هشتم اسفند ۱۴۰۲) برای راه یافتن به مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل با هم رقابت می‌کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی افزود: شب گذشته همکاران مشغول […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

بازدید شبانه فرماندار از وضعیت جاده ها و برف روبی محورها دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه مدیر مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث شهرستان از جاده‌ها و برف روبی مسیرها و راه‌های دسترسی بازدید نمود. دوشنبه شب ۷ اسفند ۱۴۰۲    

۸ اسفند ۱۴۰۲

تکمیلی با توجه به برودت هوا و بارش برف، با تصویب ستاد مدیریت بحران، آغاز بکار کارکنان دستگاه‌های اجرایی در شهرستان کاشان (به غیر از بخش‌های امدادی و خدمات رسان) در روز سه‌شنبه ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شود.      

۸ اسفند ۱۴۰۲

#تکمیلی دانشگاه‌های کاشان در روز سه‌شنبه غیرحضوری شد فرماندار ویژه کاشان گفت: علاوه بر مدارس، دانشگاه‌های کاشان در روز سه‌شنبه ۸ اسفند به صورت غیرحضوری خواهد بود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی اظهار داشت: با توجه به بارش برف و یخ‌زدگی معابر، کلیه مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌های شهرستان در روز […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هفده =