سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۱۱:۵۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

آموزش و پرورش کاشان از کمبود نیرو رنج می‌برد

  فرماندار کاشان با بیان اینکه آموزش و پرورش کاشان پیگیری لازم در زمینه رفع کمبود نیروی خدمتگزار در مدارس را انجام دهد، گفت: آموزش و پرورش کاشان از کمبود نیرو رنج می‌برد. به گزارش تسنیم؛ محمدشریف زارعی در مراسم افتتاح مدرسه خیرساز الوانکاریان اظهار داشت: خیران نقش مهم و بسزایی در ساخت فضاهای آموزشی […]

 

فرماندار کاشان با بیان اینکه آموزش و پرورش کاشان پیگیری لازم در زمینه رفع کمبود نیروی خدمتگزار در مدارس را انجام دهد، گفت: آموزش و پرورش کاشان از کمبود نیرو رنج می‌برد.

به گزارش تسنیم؛ محمدشریف زارعی در مراسم افتتاح مدرسه خیرساز الوانکاریان اظهار داشت: خیران نقش مهم و بسزایی در ساخت فضاهای آموزشی باکیفیت دارند و نبود خیران می‌توانست کاشان را با مشکلات متعددی رو به رو کند.

وی ضمن تاکید بر فراهم شدن امکانات آموزشی باکیفیت در مدارس کاشان افزود: علاوه بر فضای آموزشی که در کیفیت تربیت و موفقیت دانش‌آموزان موثر است، کیفیت تربیت مربیان و معلمان نیز در این زمینه نقش بسزایی دارد.

فرماندار شهرستان کاشان با بیان اینکه شهرستان کاشان نیز همانند سایر نقاط کشور از کمبود نیروی انسانی در مجموعه آموزش و پرورش خود رنج می‌برد، ابراز داشت: از مجموعه آموزش و پرورش تقاضا داریم تا تلاش مضاعفی برای حل مشکل نیروی انسانی به صورت مستمر داشته باشند.

وی با بیان اینکه مسئولان نسبت به حوزه آموزش و پرورش توجه بیشتری داشته باشند، گفت: یکی دیگر از دغدغه‌های مجموعه آموزش و پرورش نبود نیروهای خدمتگزار در مدارس است و لازم است مدیر آموزش و پرورش شهرستان کاشان در این زمینه پیگیری لازم را انجام دهد.

زارعی ضمن اشاره به اهمیت آموزش و پرورش تصریح کرد: اگر ما آموزش و پرورش قوی و مدیران باسواد داشته باشیم و مربیان و معلمان ما دلسوز و قوی بوده و فضاهای آموزشی ما باکیفیت باشند، می‌توان ادعا کرد که کشوری مقتدر در حوزه‌های مختلف هستیم.

وی با بیان اینکه آسیب‌های اجتماعی امروز در سطح جامعه ناشی از عدم توجه به ریشه‌ها به ویژه آموزش و پرورش است، تاکید کرد: زمانی که شخصیت افراد شکل بگیرد، امکان تغییر رفتار افراد به سختی صورت می‌گیرد و از این رو دانشگاه مکانی برای تغییر شخصیت افراد نیست.

فرماندار شهرستان کاشان با بیان اینکه اگر نسبت به آموزش و پرورش بی‌توحهی شد، انتظار دانشجوی سالم و سایر موضوعات را نباید داشته باشیم، افزود: لازم است مجلس شورای اسلامی کمیسیون آموزش و پرورش مستقل داشته باشد تا اهمیت موضوع مشخص شود.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

باسمه تعالی فرارسیدن روز جهانی معلولان در دوازدهم آذرماه، در واقع تلنگری بر مسئولین است که ضمن توجه به توانمندی های معلولین، نسبت به اقدامات خود در فراهم آوردن نیازهای این قشر از جامعه، بازنگری بعمل آورند. روز جهانی معلولان در واقع روزی برای تکریم و بزرگداشت انسان های بزرگی است که به واسطه محدودیت […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

  محمدشریف زارعی در مراسم اجرای طرح ملی کاشت درخت در کاشان ضمن اشاره به سهمیه کاشان در مشارکت این طرح، اظهار داشت: لازم است از زمان موجود حداکثر استفاده و بهره را داشته باشیم و سهم دستگاه‌های مختلف را از این آلودگی و تولید ریزگردها مشخص و هشدارهای لازم صادر شود. وی با بیان […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

آغاز رسمی عملیات کاشت نهال در طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در کشور همزمان با سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی این طرح در سطح ۱۱۰۰ هکتار در سطح شهرستان با حضور دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، بخشدار مرکزی، روسای دستگاه های اجرایی و اعضای شورای اسلامی شهر  در مزرعه فتح المبین با […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همراهی دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، وارد کاشان و در گلزار شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی به مقام شامخ شهیدان ادای احترام نمود. بازدید از بیمارستان شهید بهشتی و همچنین بیمارستان درحال ساخت حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و بیمارستان امام حسن(ع) آران وبیدگل […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =