شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۳:۵۳:۴۷
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

بازدید معاون فرماندار از بزرگترین مجموعه تولید قارچ خوراکی در کاشان

    به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در راستای رسیدگی به مسائل تولیدکنندگان، مسعود خاندایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کاشان به همراه کارشناسان فرمانداری، جهاد کشاورزی، صمت و بانک کشاورزی از مجموعه کشت و صنعت پاکتین بازدید کردند. در این بازدید مدیر مجموعه کشت و صنعت، مسائل […]

 

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در راستای رسیدگی به مسائل تولیدکنندگان، مسعود خاندایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کاشان به همراه کارشناسان فرمانداری، جهاد کشاورزی، صمت و بانک کشاورزی از مجموعه کشت و صنعت پاکتین بازدید کردند.

در این بازدید مدیر مجموعه کشت و صنعت، مسائل خود از جمله طرح های توسعه پرورش قارچ خوراکی، ایجاد گلخانه صیفی جات و مشکلات خود را در دریافت تسهیلات بانکی مطرح نمود و مقرر شد برای رسیدگی بهتر و حصول نتیجه، موارد این مجموعه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان مورد بررسی و نتیجه گیری قرار گیرد.

 

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 17 =