چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
۱۵:۵۱:۵۴
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

معاون برنامه ریزی فرمانداری کاشان: پیشنهاد ما به افراد توانیاب، ایجاد مشاغل خانگی و توسعه کسب و کار است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ مسعود خاندایی در بازدید از کارگاه تولیدی پوشاک زوج دارای معلولیت در کاشان، گفت: پیشنهاد ما به افراد توانیاب، ایجاد مشاغل خانگی و توسعه کسب و کار با افزایش نیروی انسانی است. وی در ادامه افزود: در سنوات گذشته، راه اندازی خط تولید در […]

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ مسعود خاندایی در بازدید از کارگاه تولیدی پوشاک زوج دارای معلولیت در کاشان، گفت: پیشنهاد ما به افراد توانیاب، ایجاد مشاغل خانگی و توسعه کسب و کار با افزایش نیروی انسانی است.

وی در ادامه افزود: در سنوات گذشته، راه اندازی خط تولید در هر حجم ونگهداری و توسعه آن با توجه به واردات کالاهای مشابه و همچنین عدم حمایت کافی از تولید، بسیار مشکل بود که در چنین شرایطی در صورتی که جنس مشابه خارجی به بازار وارد می گردید، به سرعت تولید از رونق افتاده و تولید کننده به ورشکستگی می رسید.

معاون فرماندار کاشان تصریح کرد: در حال حاضر در شهرستان کارگاه های تولیدی بسیاری توسط معلولین توانیاب، زنان خانه دار و … راه اندازی شده و هریک چندین نفر را نیز در کنار خود به کار گرفته‌اند و با حمایت های دولت از قبیل جلوگیری از واردات و اعطای وام مشاغل کوچک، از وضعیت اقتصادی مطلوبی برخوردار شده اند.

مسعود خاندایی با اشاره به لزوم پیاده سازی اقتصاد مقاومتی در کشور، تاکید کرد: هر یک از ما در هر شغل وجایگاهی باید رویه اقتصاد مقاومتی را در زندگی و کار خود بکار گیریم چون در وضعیت کنونی یکی از راه های مطمئن کنترل تورم بازار، پیاده سازی اقتصاد مقاومتی در سطح آحاد مردم است.

معاون برنامه ریزی وتوسعه فرمانداری در ادامه گفت: ما تلاش خواهیم کرد با حمایت های خود از تولیدکنندگان در سطوح مختلف، راه را برای کسانی که این رویه را آغاز کردند، هموار کنیم.

معاون فرماندار تصریح کرد: تولید کنندگان باید تمام تلاش خود را بکارگیرند تا قیمت تمام شده کالای خود را با قیمت تمام شده همان کالا در نقاط دیگر کشور یکسان و حتی پایین تر رسانده و به جذب مشتری بپردازند.

خاندایی در پایان اظهار داشت: تسهیلاتی که دولت در اختیار تولیدکنندگان قرار می دهد با توجه به تورم موجود در بازار نوعی یارانه محسوب می شود که در عمل باید باعث کاهش قیمت تمام شده و رونق تولید در کشور شود.

گفتنی است بازدید معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان از کارگاه تولیدی پوشاک زوج دارای معلولیت احسان علی حسینی با معلولیت‌ جسمی حرکتی و همسر دارای معلولیت نیمه بینایی با همراهی متقی نژاد معاون مدیرکل و رییس اداره بهزیستی شهرستان کاشان انجام شد.

مطالب مشابه

  محمدشریف زارعی در مراسم تکریم و معارفه رییس اداره گاز کاشان گفت: این شهرستان مختصات بزرگی داشته و صنعت این منطقه بزرگ با مشترکات زیاد است و کار مدیریت در این شهرستان به ویژه در حوزه گاز سخت و خدمت رسانی در این حوزه مهم است، مدیر این دستگاه باید از حداکثر ظرفیت مجموعه […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

   جلسه تکریم و معارفه رئیس جدید اداره گاز شهرستان با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، ابوالقاسم عسکری مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین و کارکنان شرکت گاز در روز چهارشنبه ۱۷ خرداد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. در این نشست از تلاش ها و زحمات […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، در این جلسه فرآیند آموزش عوامل اجرایی شعب بویژه نمایندگان فرمانداران همچنین اتصال فیبرنوری بخشداری‌های مستقل به بحث و بررسی گذاشته شد. همچنین موارد اصلاحات جدیدی که در قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و در فرایند تأیید شورای نگهبان است نیز مورد بررسی قرار […]

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد و شهید قدیرزاده، با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسینی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، مهدی زاهدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان و جمعی از مردم و مسئولین در بوستان شهید قدیرزاده واقع در خیابان امام خمینی (ره) برگزار شد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهار =