پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۵۳:۰۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

معاون برنامه ریزی فرمانداری کاشان: پیشنهاد ما به افراد توانیاب، ایجاد مشاغل خانگی و توسعه کسب و کار است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ مسعود خاندایی در بازدید از کارگاه تولیدی پوشاک زوج دارای معلولیت در کاشان، گفت: پیشنهاد ما به افراد توانیاب، ایجاد مشاغل خانگی و توسعه کسب و کار با افزایش نیروی انسانی است. وی در ادامه افزود: در سنوات گذشته، راه اندازی خط تولید در […]

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ مسعود خاندایی در بازدید از کارگاه تولیدی پوشاک زوج دارای معلولیت در کاشان، گفت: پیشنهاد ما به افراد توانیاب، ایجاد مشاغل خانگی و توسعه کسب و کار با افزایش نیروی انسانی است.

وی در ادامه افزود: در سنوات گذشته، راه اندازی خط تولید در هر حجم ونگهداری و توسعه آن با توجه به واردات کالاهای مشابه و همچنین عدم حمایت کافی از تولید، بسیار مشکل بود که در چنین شرایطی در صورتی که جنس مشابه خارجی به بازار وارد می گردید، به سرعت تولید از رونق افتاده و تولید کننده به ورشکستگی می رسید.

معاون فرماندار کاشان تصریح کرد: در حال حاضر در شهرستان کارگاه های تولیدی بسیاری توسط معلولین توانیاب، زنان خانه دار و … راه اندازی شده و هریک چندین نفر را نیز در کنار خود به کار گرفته‌اند و با حمایت های دولت از قبیل جلوگیری از واردات و اعطای وام مشاغل کوچک، از وضعیت اقتصادی مطلوبی برخوردار شده اند.

مسعود خاندایی با اشاره به لزوم پیاده سازی اقتصاد مقاومتی در کشور، تاکید کرد: هر یک از ما در هر شغل وجایگاهی باید رویه اقتصاد مقاومتی را در زندگی و کار خود بکار گیریم چون در وضعیت کنونی یکی از راه های مطمئن کنترل تورم بازار، پیاده سازی اقتصاد مقاومتی در سطح آحاد مردم است.

معاون برنامه ریزی وتوسعه فرمانداری در ادامه گفت: ما تلاش خواهیم کرد با حمایت های خود از تولیدکنندگان در سطوح مختلف، راه را برای کسانی که این رویه را آغاز کردند، هموار کنیم.

معاون فرماندار تصریح کرد: تولید کنندگان باید تمام تلاش خود را بکارگیرند تا قیمت تمام شده کالای خود را با قیمت تمام شده همان کالا در نقاط دیگر کشور یکسان و حتی پایین تر رسانده و به جذب مشتری بپردازند.

خاندایی در پایان اظهار داشت: تسهیلاتی که دولت در اختیار تولیدکنندگان قرار می دهد با توجه به تورم موجود در بازار نوعی یارانه محسوب می شود که در عمل باید باعث کاهش قیمت تمام شده و رونق تولید در کشور شود.

گفتنی است بازدید معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان از کارگاه تولیدی پوشاک زوج دارای معلولیت احسان علی حسینی با معلولیت‌ جسمی حرکتی و همسر دارای معلولیت نیمه بینایی با همراهی متقی نژاد معاون مدیرکل و رییس اداره بهزیستی شهرستان کاشان انجام شد.

مطالب مشابه

  فرماندار ویژه و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان با عنایت به مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای شهرستان کاشان خاطر نشان کرد: کلیه مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی در شهر کاشان باید در روزهای چهاردهم و پانزدهم آذرماه ۱۴۰۲ به صورت غیرحضوری با نظارت مستقیم آموزش و پرورش و مدیران مدارس برگزار گردد. […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

تکمیلی: دانشگاه‌های کاشان روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه تعطیل نخواهد بود فرماندار ویژه کاشان با اشاره به مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای شهرستان، تاکید ‌کرد: غیرحضوری بودن فعالیت مراکز صرفا برای مدارس آموزش و پرورش شهر کاشان بوده و دانشگاه و مراکز عالی آموزشی در روزهای چهاردهم و پانزدهم آذرماه به صورت حضوری دایر خواهد بود. […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

  فرماندار ویژه کاشان در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای شهرستان کاشان گفت: با هماهنگی بعمل آمده با کمیته اضطرار استان چهاردهم و پانزدهم آذرماه تمام مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش در شهر کاشان به صورت غیرحضوری برگزار خواهند شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی گفت: باتوجه به وقوع پدیده وارونگی […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

  دومین جلسه کارگروه سوخت و فرآورده‌های نفتی شهرستان کاشان به ریاست هادی کاشانی نژاد مدیر مرکز مدیریت بحران و کنترل و حوادث فرمانداری ویژه کاشان و با حضور اعضای کارگروه در روز دوشنبه ۱۳ آذرماه، در فرمانداری برگزار شد.   هماهنگی و اتخاذ تدابیر لازم جهت پیشگیری از قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی از […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + یک =