جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۱۶:۰۲:۱۵
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

فرماندار کاشان خبر داد؛ افزایش ۱۰۰ درصدی تسهیلات کمک ودیعه اسکان موقت در کاشان

  فرماندار ویژه و رئیس ستاد بازآفرینی شهرستان کاشان از افزایش ۱۰۰ درصدی تسهیلات کمک ودیعه اسکان موقت در شهرستان شامل شهرهای کاشان، قمصر، نیاسر، مشکات، برزک، جوشقان قالی و کامو و چوگان خبر داد. محمدشریف زارعی گفت: شهروندان ساکن محدوده های مصوب بازآفرینی اعم از تاریخی، فرسوده، سکونتگاه‌های غیررسمی و پهنه‌های با پیشینه روستایی […]

 

فرماندار ویژه و رئیس ستاد بازآفرینی شهرستان کاشان از افزایش ۱۰۰ درصدی تسهیلات کمک ودیعه اسکان موقت در شهرستان شامل شهرهای کاشان، قمصر، نیاسر، مشکات، برزک، جوشقان قالی و کامو و چوگان خبر داد.

محمدشریف زارعی گفت: شهروندان ساکن محدوده های مصوب بازآفرینی اعم از تاریخی، فرسوده، سکونتگاه‌های غیررسمی و پهنه‌های با پیشینه روستایی می‌توانند ضمن بهره‌مندی از تخفیف ۵۰ درصدی پروانه ساختمانی از تسهیلات قرض الحسنه ودیعه اسکان موقت به میزان ۹۰۰ میلیون ریال که با سود ۴ درصد و طی ۳۶ ماه پرداخت می‌گردد، استفاده کنند.

وی در توضیح این نوع تسهیلات بیان کرد: افرادی که قصد ساخت و ساز یا تعمیر واحد مسکونی خود در محدوده‌های بازآفرینی شهری را داشته می‌توانند این تسهیلات را به منظور رهن یا اجاره واحد دیگری تا زمان آماده سازی واحد خود دریافت کنند.

به گفته وی، استقرار در محدوده‌های مصوب و برخورداری از پروانه ساختمانی(تعمیرات و یا ساخت مسکن) از الزامات اخد این تسهیلات است.

فرماندار کاشان با اشاره به اینکه ساکنان این مناطق برای اخذ تسهیلات می‌توانند با مراجعه به سامانه facility.udrc.ir نسبت به ثبت تقاضا اقدام نمایند، افزود: شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از دبیرخانه ستاد بازآفرینی واقع در شهرداری کاشان استعلام کنند.

شایان ذکر است،۲۰ درصد وسعت شهر کاشان را محدوده های بازآفرینی شکل می‌دهند و به تازگی طرح تدقیق محدوده های بازآفرینی شهر با پی‌گیری ستادبازآفرینی، اداره راه و شهرسازی و شهرداری توسط استاندار اصفهان ابلاغ شده است.

 

مطالب مشابه

🔻اطلاعیه 🔻     به اطلاع شهروندان محترم می رساند، انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر حذف ۱۵۰۰ نفر از متقاضیان پروژه اقدام ملی مسکن در کاشان تکذیب می شود و این موضوع صرفاً برای تعداد محدودی از متقاضیان که نسبت به پرداخت آورده خود تاخیر بسیار زیادی داشته اند، از سوی بنیاد مسکن […]

۲۷ شهریور ۱۴۰۲
۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تصویب طرح های ترافیکی در ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مسئولین در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور برگزار شد. بررسی آیین نامه اجرایی حمل و نقل دانش […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحیم کاشان همیشه در عرصه های مختلف به ویژه ورزش نام آور و قهرمان پرور بوده که افتخار آفرینی ورزشکاران در سطوح مختلف ملی و جهانی نام این دیار را بر تمامی قله های افتخار ثبت نموده است. درخشش و کسب مقام قهرمانی ورزشکار کاشانی، جناب آقای علیرضا رمضانی و کسب مدال […]

۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یک =