چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
۱۴:۱۰:۵۶
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

بهره‌برداری و کلنگ‌زنی ۱۵ طرح عمرانی در بخش قمصر

در هفتمین و آخرین روز از هفته بزرگداشت دولت، دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه جمعی از مردم و مسئولان، ۱۵ طرح عمرانی در بخش قمصر را به ارزش ۴۵۱,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال بهره برداری و کلنگ زنی کرد. 🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ پروژه اول، فاز نخست پارک کوهستان […]

در هفتمین و آخرین روز از هفته بزرگداشت دولت، دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان به همراه جمعی از مردم و مسئولان، ۱۵ طرح عمرانی در بخش قمصر را به ارزش ۴۵۱,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال بهره برداری و کلنگ زنی کرد.

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ پروژه اول، فاز نخست پارک کوهستان شهر جوشقان قالی به مساحت ۶ هزار مترمربع با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال بهره برداری شد.

🔸پروژه دوم، ساخت پل کیاب (جاده آنتنی) یکی از پروژه‌های عمرانی این شهر بود که عملیات اجرایی احداث آن با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال آغاز شد.

🔸پروژه سوم، جدول‌گذاری و آسفالت ورودی روستای الزگ به مساحت ۶ هزار و ۷۵۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۲۳ میلیارد ریال اجرا شده است.

🔸پروژه چهارم، آسفالت معابر روستای کلوخ بود که جزو روستاهای فاقد دهیاری و از مناطق محروم شهرستان کاشان است، یک هزار و ۵۰۰ مترمربع از معابر این روستا با اعتبار ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال آسفالت شد.

🔸پروژه پنجم، بهره برداری از سیستم پایش تصویری روستای قهرود دارای پنج ایستگاه به همراه ۱۶ دستگاه دوربین نظارتی و پلاک‌خوان است که با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال افتتاح شد.

🔸پروژه ششم، نوسازی ماشین‌آلات کارخانه پوشاک قهرود با بهره‌گیری از ۲ دستگاه گردبان با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال برای بافت تریکو و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی انجام شد.

🔸هفتمین پروژه، اصلاح شبکه و انشعابات به طول ۲ هزار و ۱۰۰ متر با لوله‌گذاری و استاندارد‌سازی ۱۵۰فقره انشعاب با اعتباری بالغ بر ۳۸ میلیارد ریال است.

🔸پروژه هشتم، پایش تصویری روستای جوینان با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات دهیاری‌ها و خیرین تامین و راه‌اندازی شد.

🔸پروژه نهم، زیرسازی و آسفالت جاده امامزاده شهسواران به طول سه و نیم کیلومتر مربع و با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال با مشارکت خیرین و به منظور تسهیل در تردد مردم و زائران بهره‌برداری شد.

🔸دهمین پروژه، بهسازی خیابان اصلی شامل آزادسازی، زیرسازی، سنگ فرش و آسفالت روستای قزاآن با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام شده است.

🔸یازدهمین پروژه اصلاح شبکه و انشعابات روستا به طول سه هزار و ۴۰۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۶۲ میلیارد ریال توسط آبفا اجرایی شده است.

🔸 دوازدهم پروژه، ساخت دیوار رودخانه فرفهان شهر قمصر با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال اجرا شده است.

🔸پروژه سیزدهم، آسفالت خیابان امام علی (ع) به طول ۲ هزار و ۴۶۰ مترمربع و اعتبار بالغ بر ۳۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال انجام شده است.

🔸چهاردهمین پروژه بوستان آب صالح با هزینه بالغ بر ۵ میلیارد ریال بهره‌برداری شد.

🔸پانزدهمین پروژه شامل جدول‌گذاری و آسفالت ورودی روستاهای مسلم‌آباد و حسین‌آباد شامل زیرسازی و آسفالت به مساحت ۴ هزار مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۱۹ میلیارد ریال است که با هدف رفاه حال روستاییان بهره‌برداری و افتتاح شد.

 

مطالب مشابه

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ بیست و نهمین جایگاه عرضه سوخت کاشان طی آئینی با حضور دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان و مهندس گیتی‌منش مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان در بلوار حضرت زینب(س) راوند بهره برداری شد. این جایگاه در زمینی به مساحت ۷۱۲ متر مربع، با سرمایه گذاری […]

۱۲ مهر ۱۴۰۲

  فرماندار ویژه کاشان در آیین تحویل نخستین سند مالکیت تک برگ برای انبار نفت کاشان گفت: در گذشته جلسه ای در خصوص تعیین تکلیف و صدور اسناد مالکیت انبار نفتی کاشان با مسوولان مربوط برگزار شد،برنامه ما انتقال این انبار از داخل شهر به مکان جدید در ۲۰ کیلومتری کاشان است و امروز نخستین […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

  نخستین سند مالکیت تک برگ برای یکی از املاک شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه کاشان با حضور دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان، گیتی منش مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان و رییس اداره ثبت اسناد و املاک کاشان ، طی آیینی تحویل شد. گفتنی است؛ انبار نفت فعلی کاشان ۷۰ سال قدمت […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

یازدهمین جلسه کارگروه اجرای انتخابات شهرستان به ریاست دکتر زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور بخشداران و مسئولین کمیته های انتخابات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. تشکیل هیئات اجرایی طبق برنامه زمان بندی، بررسی مصوبه ایجاد دبیرخانه دائمی انتخابات در شهرستان، آماده سازی سالن ویژه ثبت نام نهایی از داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره […]

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هشت =