جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲
۱۳:۱۰:۲۲
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

کلنگ زنی و بهره‌برداری از سه پروژه درمانی در بیمارستان آیت الله یثربی(ره) کاشان

طی آئینی با حضور نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین، سه پروژه درمانی در بیمارستان آیت اله یثربی کلنگ زنی و بهره برداری شد. افتتاح و بهره برداری از بخش ماموگرافی جهت غربالگری و تشخیص سرطان، با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال […]

طی آئینی با حضور نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین، سه پروژه درمانی در بیمارستان آیت اله یثربی کلنگ زنی و بهره برداری شد.

افتتاح و بهره برداری از بخش ماموگرافی جهت غربالگری و تشخیص سرطان، با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال خریداری و نصب شده است.

آغاز عملیات اجرایی نصب سومین شتاب دهنده خطی یکی دیگر از پروژه های این بیمارستان بود که توان ایجاد پرتو با دز بالا جهت رادیوتراپی بیماران سرطانی را به صورت نقطه ای و با چرخش۳۶۰ درجه همزمان با پرتو درمانی را دارد.

با این دستگاه امکان تصویربرداری و سیتی اسکن در هنگام درمان و حفظ بافت‌های سالم وجود دارد و همچنین امکان‌درمانهای پیشرفته از جمله IMRT و V.MATوجود خواهد داشت.

کلنگ زنی احداث بونکر بتنی با دیواره هایی به قطر ۳ متر برای محافظت افراد و پرسنل در مقابل اشعه قدرت مند پرتو های منتشره از دستگاه و جهت استقرار سومین بخش پرتو درمانی در بیمارستان با اعتباری بالغ بر ۱۰۰میلیارد ریال از سوی خیرین ارجمند تامین گردیده است.

مساحت این بخش در بیمارستان ۱۰۰۰ متر مربع و هزینه ابتدایی آن برای ایجاد آن بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

پنجشنبه ۹ شهریور ۱۴۰۲

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =