جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲
۱۲:۴۴:۴۸
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

بهره برداری از طرح توسعه شرکت گشتاور فنون مهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ در چهارمین روز از هفته دولت، طرح توسعه شرکت گشتاور فنون مهر با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین، بهره برداری شد. این مجموعه تولید کننده قطعات کولر و تنها تولید کننده حلزونی فن کوئیل در ایران است […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ در چهارمین روز از هفته دولت، طرح توسعه شرکت گشتاور فنون مهر با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین، بهره برداری شد.

این مجموعه تولید کننده قطعات کولر و تنها تولید کننده حلزونی فن کوئیل در ایران است که این مجموعه در زمینی به مساحت ۶۸۰۰ مترمربع و با زیربنای ۳ هزار مترمربع و با سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیارد تومان آغاز بکار نموده است.

اجرای طرح توسعه این شرکت زمینه اشتغال برای ۵۰ نفر را فراهم آورده است.

یکشنبه ۵ شهریور ۱۴۰۲

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =