پنج شنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
۰۴:۵۱:۵۰
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

بهره برداری از اقامتگاه سنتی برازنده در کاشان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ در چهارمین روز از هفته دولت، اقامتگاه سنتی و خانه تاریخی برازنده با حضورمحمدرضا جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، معاونین فرمانداری و جمعی از مسئولین، بهره برداری شد. این اقامتگاه سنتی در زمینی به مساحت ۴۵۰ مترمربع و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ در چهارمین روز از هفته دولت، اقامتگاه سنتی و خانه تاریخی برازنده با حضورمحمدرضا جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، دکتر زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، معاونین فرمانداری و جمعی از مسئولین، بهره برداری شد.

این اقامتگاه سنتی در زمینی به مساحت ۴۵۰ مترمربع و با زیربنای ۵۵۰ مترمربع، با سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیارد ریال، زمینه اشتغال ۱۰ نفر به صورت مستقیم و ۱۵ نفر نیز به صورت غیر مستقیم را فراهم نموده است.

این مجموعه سنتی دارای ۸ اتاق و ۲۴ تخت است که ظرفیت پذیرش و اقامت گردشگر در شهر کاشان را افزایش داده است.

از شاخصه های این خانه تاریخی و اقامتگاه سنتی می توان به وجود کوره پخت سفال با قدمت ۸۰۰ ساله اشاره نمود.

یکشنبه ۵ شهریور ۱۴۰۲

مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − سه =