شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۰۰:۲۶
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سی و چهارمین برنامه ملاقات چهره به چهره فرماندار با مردم در سال ۱۴۰۰ برگزار شد

سی و چهارمین برنامه ملاقات مردمی علی اکبر مرتضایی قهرودی فرماندار ویژه شهرستان کاشان درسال جاری، طبق روال هرهفته به صورت چهره به چهره و با رعایت کلیه جوانب و دستورالعمل های بهداشتی، روز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ از ساعت ۹ صبح در دفتر فرماندار آغاز شد و به مدت ۳ ساعت بطول انجامید. به […]

سی و چهارمین برنامه ملاقات مردمی علی اکبر مرتضایی قهرودی فرماندار ویژه شهرستان کاشان درسال جاری، طبق روال هرهفته به صورت چهره به چهره و با رعایت کلیه جوانب و دستورالعمل های بهداشتی، روز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ از ساعت ۹ صبح در دفتر فرماندار آغاز شد و به مدت ۳ ساعت بطول انجامید.
به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ طی این نشست ها، فرماندار بطور مستقیم و جداگانه با شهروندان متقاضی، دیدار و گفتگو کرد و مردم درخواست ها و مشکلات خود را در حضور ایشان مطرح کردند.
مشکلات و موانع تولید در بخش صنعت، وجود مشکلات عمرانی موجود دربرخی مدارس، اعتراض به میزان سهمیه آرد توسط تنی چند از نانوایان، درخواست تجدید نظر در آب بهاء به دلیل تغییر کاربری و درخواست تنی چند از شهروندان درخصوص معرفی به بانک برای دریافت تسهیلات به دلیل وجود مشکلات معیشتی، اهم مواردی بود که مردم شریف شهرستان کاشان درحضور فرماندار مطرح نمودند.
فرماندار پس از شنیدن درخواست ها ومشکلات شهروندان، برای پیگیری موارد مطرح شده و حتی الامکان تحقق درخواست ها و رفع مشکلات درچارچوب قانون، دستورات لازم را به معاونین خود و یا روسای نهادهای عمومی ودستگاه های اجرایی ذیربط بطورتلفنی و یا با دستورکتبی ابلاغ کرد.
گفتنی است به دستور شخص فرماندار، دیدارهای چهره به چهره ایشان با شهروندان در روزهای دوشنبه هرهفته موسوم به دوشنبه های مردمی برگزار وکیفیت حصول نتیجه این دیدارها دردفتر بازرسی فرمانداری پیگیری و ارزیابی می شود.
بر اساس دستور فرماندار، روسای دستگاه های اجرایی و نهادهای عمومی شهرستان موظفند در حوزه کاری ذیربط، دوشنبه هر هفته برنامه ملاقات مردمی را مطابق با رویه فرمانداری اجرا کنند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار ویژه کاشان گفت:محور مقاومت با اقتباس از تفکر بسیجی رژیم غاصب صهیونیستی را به زانو درآورده است.

۸ آذر ۱۴۰۲

گزارش تصویری هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان کاشان این جلسه با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان همراه با پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان کشور در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد.    

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی یاوران و خادمیاران رضوی کانون خدمات رضوی منطقه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در سالن اجتماعات امام رضا (ع) فرمانداری سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲  

۸ آذر ۱۴۰۲

#گزارش_تصویری جلسه گردهمایی بسیجیان دانشگاه کاشان این جلسه همراه با برنامه پرسش و پاسخ دانشجویان بسیجی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان، شب گذشته در دانشکده علوم پایه دانشگاه کاشان برگزار شد. در این جلسه فرماندار کاشان به سوالات مختلف دانشجویان در حوزه های مختلف پاسخ داد.  

۷ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 12 =