چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
۰۳:۱۸:۲۹
فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

سی و چهارمین برنامه ملاقات چهره به چهره فرماندار با مردم در سال ۱۴۰۰ برگزار شد

سی و چهارمین برنامه ملاقات مردمی علی اکبر مرتضایی قهرودی فرماندار ویژه شهرستان کاشان درسال جاری، طبق روال هرهفته به صورت چهره به چهره و با رعایت کلیه جوانب و دستورالعمل های بهداشتی، روز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ از ساعت ۹ صبح در دفتر فرماندار آغاز شد و به مدت ۳ ساعت بطول انجامید. به […]

سی و چهارمین برنامه ملاقات مردمی علی اکبر مرتضایی قهرودی فرماندار ویژه شهرستان کاشان درسال جاری، طبق روال هرهفته به صورت چهره به چهره و با رعایت کلیه جوانب و دستورالعمل های بهداشتی، روز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ از ساعت ۹ صبح در دفتر فرماندار آغاز شد و به مدت ۳ ساعت بطول انجامید.
به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ طی این نشست ها، فرماندار بطور مستقیم و جداگانه با شهروندان متقاضی، دیدار و گفتگو کرد و مردم درخواست ها و مشکلات خود را در حضور ایشان مطرح کردند.
مشکلات و موانع تولید در بخش صنعت، وجود مشکلات عمرانی موجود دربرخی مدارس، اعتراض به میزان سهمیه آرد توسط تنی چند از نانوایان، درخواست تجدید نظر در آب بهاء به دلیل تغییر کاربری و درخواست تنی چند از شهروندان درخصوص معرفی به بانک برای دریافت تسهیلات به دلیل وجود مشکلات معیشتی، اهم مواردی بود که مردم شریف شهرستان کاشان درحضور فرماندار مطرح نمودند.
فرماندار پس از شنیدن درخواست ها ومشکلات شهروندان، برای پیگیری موارد مطرح شده و حتی الامکان تحقق درخواست ها و رفع مشکلات درچارچوب قانون، دستورات لازم را به معاونین خود و یا روسای نهادهای عمومی ودستگاه های اجرایی ذیربط بطورتلفنی و یا با دستورکتبی ابلاغ کرد.
گفتنی است به دستور شخص فرماندار، دیدارهای چهره به چهره ایشان با شهروندان در روزهای دوشنبه هرهفته موسوم به دوشنبه های مردمی برگزار وکیفیت حصول نتیجه این دیدارها دردفتر بازرسی فرمانداری پیگیری و ارزیابی می شود.
بر اساس دستور فرماندار، روسای دستگاه های اجرایی و نهادهای عمومی شهرستان موظفند در حوزه کاری ذیربط، دوشنبه هر هفته برنامه ملاقات مردمی را مطابق با رویه فرمانداری اجرا کنند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

ارتباط تلفنی مردمی با مدیرکل آموزش و پرورش استان جناب آقای ابراهیمی از طریق سامانه تلفنی سامد(۱۱۱)  زمان: چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۰ سامانه ارتباط مردم با دولت (سامد) به نشانی ۱۱۱٫ir و با هدف پاسخگویی مستقیم دستگاه ها و سازمان های کشور از طریق سامانه الکترونیکی و تلفنی، این […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

  با تلاش و پیگیری بخشدار مرکزی، مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث فرمانداری ویژه کاشان و مشارکت ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، آب و فاضلاب، مخابرات، گاز، برق، شورای اسلامی و دهیاری، بحران به وجود آمده به واسطه وقوع سیل در روستای دره برطرف گردید.   گفتنی است؛ طی بارش جمعه شب […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

محمدشریف زارعی گفت: زائران کاشانی با ۲۷ دستگاه اتوبوس که توسط فرمانداری و بخشداری ها و برخی شرکت های خصوصی تامین شده از نقاط مختلف شهرستان عازم بارگاه ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) می‌شوند.

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در دومین دوشنبه از خرداد ماه ۱۴۰۲، ۱۵ نفر از مردم شهرستان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند. در این برنامه از دیدارهای مردمی که با حضور کارشناسان فرمانداری تشکیل شد، شهروندان به بیان مسائل خود از جمله مشکلات معیشتی و […]

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 15 =